קו 139
טירה←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 139 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 139 (טירה←נתניה) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחט''ב א/עבד אל חי ומסתיים בת.רכבת ספיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 139 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טירה←נתניה (53 תחנות)
חט''ב א/עבד אל חי
מגדל מים/טארק עבד אל חי
טארק עבד אל חי/באב אל ח'אן
בית ספר על יסודי ב'/טארק אל חי
טארק עבד אל חי/חמזה
איזור תעשיה
צומת טירה
צומת צור נתן
כניסה לטבעת דרום
טבעת דרומית
טבעת דרומית
טבעת דרום/אלבוח'ארי
קופת חולים מכבי
קופ''ח מאוחדת
מוזיאון לאומנות
קופ''ח כללית מרכז
בית ספר אל אימן
מרכז רפואי אלראזי
קופת חולים כללית
תפוח פיס
קופ''ח כללית צפונית
צומת המעבר לצפון
שדרות הזיתים/ההרים
הגפן/שדרות הזיתים
הגפן/התאנה
התאנה/שדרות הזיתים
שדרות הזיתים/הגפן
צומת שער אפרים
צומת קלנסאווה
קלנסווה/יציאה צפונית
צומת קלנסאווה
אזור תעשייה קלנסוואה
צומת תנובות
צומת חניאל
העצמאות/שד. בגין
העצמאות/העלייה
צומת מחנה21
צומת השרון למערב
צומת גנות הדר
צומת שער חפר
צבי שכטרמן/דרך דגניה
דוד פנקס/צבי שכטרמן
בי''ס אורט
הרב עובדיה יוסף/דוד פנקס
דרך דגניה/הרב יהודה אונטרמן
מרכז דוד/דרך דגניה
דגניה/פרח
דרך דגניה/ליבר זאב
בני וו. רייך/אדר
מכללת הרמלין/המחקר
בית חרושת טבע
שד. גיבורי ישראל/התרופה
ת.רכבת ספיר
שאלות ותשובות לגבי קו 139
מתי מתחיל לפעול קו 139?
קו 139 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 139 מפסיק לעבוד?
קו 139 מפסיק לפעול ב-10:30 בשישי
מתי מגיע קו 139?
כדי לראות מתי קו טירה←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טירה←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 139 (טירה←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טירה←נתניה (טירה←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 139 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 139 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 139 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 139 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 139
קו האוטובוס 139, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:00 - 20:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 20:30 | 40 - 188 |
ב׳ | 05:00 - 20:30 | 40 - 188 |
ג׳ | 05:00 - 20:30 | 40 - 188 |
ד׳ | 05:00 - 20:30 | 40 - 188 |
ה׳ | 05:00 - 20:30 | 40 - 188 |
ו׳ | 07:00 - 10:30 | 105 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל139 (מ חט''ב א/עבד אל חי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 139 (טירה←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 139
תעריף הנסיעה ב139 (טירה←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
139 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 139 היא חט''ב א/עבד אל חי והתחנה האחרונה היא ת.רכבת ספיר.
קו 139 (טירה←נתניה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 139. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 139.
מעקב אחר קו האוטובוס 139 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 139 (טירה←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 139 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 139 ב-ישראל
139 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 95 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 11 - הרמב''ם/התבור-מודיעין עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 21 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->דרך ניל''י/ההגנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 56 - מרומי שדה/נתיבות המשפט-מודיעין עילית<->מסילת יוסף/מרומי שדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 246 - אהל שרה/בנין דוד-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 22 - גפן/אשל-חריש<->שדרות דרך ארץ/התחדשות-חריש-20/ לוח זמנים
- 80 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30/ לוח זמנים
- 44 - מזכירות/עזריאל-עזריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 11 - שדרות הדקלים/562-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - איזור התעשיה נשר-נחם<->מגרש ספורט-נווה מיכאל-20נחם ↔ נווה מיכאל/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 94 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->עמק זבולון/חטיבה שבע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 6 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 12 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 884 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 92 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית לוד/הורדה-לוד-30/ לוח זמנים
- 19 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מזכירות-מבוא חורון-10/ לוח זמנים