קו 14
שד. הצנחנים / צבי בן יעקב←ת. רכבת ב''ש צפון
דן באר שבע (Dan Beer-Sheva)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 14 של דן באר שבע (Dan Beer-Sheva) (מעודכן)
בקו 14 (שד. הצנחנים / צבי בן יעקב←ת. רכבת ב''ש צפון) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשד. הצנחנים / צבי בן יעקב ומסתיים בת. רכבת ב''ש צפון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 14 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: שד. הצנחנים / צבי בן יעקב←ת. רכבת ב''ש צפון (39 תחנות)
שד. הצנחנים / צבי בן יעקב
פאול בן חיים/יעקב חזמה
אלכסנדר אוריה בוסקוביץ/עדן פרטוש
משה חובב/יעקב חזמה
עדן פרטוש/חמדה וצבי זינדר
שדרות הצנחנים/גלזמן
צביה ויצחק/גלזמן
שד. הצנחנים / צבי בן יעקב
שדרות הרב אליהו כ''ץ/שדרות הצנחנים
שדרות אליהו כ''ץ/אטד
שדרות נפתלי הרץ אימבר/חטיבה שמונה
הרב מישאל דהאן/פינסקר
אפרים לרון/הרב מישאל דהאן
אפרים לרון/עפרוני
פרץ סנטר/שדרות הרב מישאל דהאן
הנשיא הרצוג/שדרות הרב מישאל דהאן
תיכון מקיף רגר/הנשיא הרצוג
שדרות יוהנה ז'בוטינסקי/שדרות נפתלי הרץ אימבר
מרכז מסחרי נווה זאב/שדרות יוהנה ז'בוטינסקי
שדרות יוהנה ז'בוטינסקי/אביגדור המאירי
שדרות יוהנה ז'בוטינסקי/חטיבה שמונה
דרך ג'ו יוסף אלון/שדרות יוהנה ז'בוטינסקי
מגדלי רמב''ם/טוביהו
שדרות דוד טוביהו/עלי דיוויס
שדרות דוד טוביהו/אסף שמחוני
דואר/יצחק רגר
הנרייטה סולד/מדרחוב התקווה
קופת חולים ג/הנרייטה סולד
בית נועם/שדרות שז''ר
שדרות שז''ר/רוטשילד
מרכז קניות ביג/דרך אליהו נאוי
מרכז קניות/דרך אליהו נאוי
מפעל חסין אש
שדרות דוד בן גוריון/דרך אליהו נאוי
האורגים/שדרות דוד בן גוריון
האורגים/יהושע הצורף
שדרות דוד בן גוריון/האורגים
שדרות דוד בן גוריון/יהושע הצורף
ת. רכבת ב''ש צפון
שאלות ותשובות לגבי קו 14
מתי מתחיל לפעול קו 14?
קו 14 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 14 מפסיק לעבוד?
קו 14 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 14?
כדי לראות מתי קו שד. הצנחנים / צבי בן יעקב←ת. רכבת ב''ש צפון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו שד. הצנחנים / צבי בן יעקב←ת. רכבת ב''ש צפון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 14 (שד. הצנחנים / צבי בן יעקב←ת. רכבת ב''ש צפון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס שד. הצנחנים / צבי בן יעקב←ת. רכבת ב''ש צפון (שד. הצנחנים / צבי בן יעקב←ת. רכבת ב''ש צפון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 14 של דן באר שבע (Dan Beer-Sheva) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 14 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 14 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 14 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 14 של דן באר שבע (Dan Beer-Sheva) - שד. הצנחנים / צבי בן יעקב←ת. רכבת ב''ש צפון
לוח זמנים של קו 14
קו 14 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 22:30 | 15 - 35 |
ב׳ | 05:30 - 22:30 | 15 - 35 |
ג׳ | 07:00 - 22:30 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:30 - 22:30 | 15 - 35 |
ה׳ | 05:30 - 22:30 | 15 - 35 |
ו׳ | 06:00 - 14:30 | 20 - 50 |
ש׳ | 21:30 - 22:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס דן באר שבע (Dan Beer-Sheva)
צפה בכל העדכונים ל14 (מ שד. הצנחנים / צבי בן יעקב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 14 (שד. הצנחנים / צבי בן יעקב←ת. רכבת ב''ש צפון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן באר שבע (Dan Beer-Sheva) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 14
תעריף הנסיעה ב14 (שד. הצנחנים / צבי בן יעקב←ת. רכבת ב''ש צפון) של דן באר שבע (Dan Beer-Sheva) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן באר שבע (Dan Beer-Sheva), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן באר שבע (Dan Beer-Sheva).
14 (דן באר שבע (Dan Beer-Sheva))
התחנה הראשונה של קו 14 היא שד. הצנחנים / צבי בן יעקב והתחנה האחרונה היא ת. רכבת ב''ש צפון.
קו 14 (שד. הצנחנים / צבי בן יעקב←ת. רכבת ב''ש צפון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן באר שבע (Dan Beer-Sheva), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 14. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 14.
מעקב אחר קו האוטובוס 14 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 14 (שד. הצנחנים / צבי בן יעקב←ת. רכבת ב''ש צפון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 14 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן באר שבע (Dan Beer-Sheva) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן באר שבע (Dan Beer-Sheva) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן באר שבע (Dan Beer-Sheva) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 14 ב-ישראל
14 - כיוונים חלופיים
קווי דן באר שבע (Dan Beer-Sheva) בישראל
- 27א - הברזל/החורש-באר שבע<->מכללה טכנולוגית חיל האוויר/דרך אילן רמון-באר שבע-11/ לוח זמנים
- 11 - אצטדיון טרנר-באר שבע<->ת.מרכזית/עירוניים לדרום-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 29 - מסוף חצרים-באר שבע<->מרכז ביג/המשק-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 3 - אצטדיון טרנר-באר שבע<->ת.מרכזית/עירוניים לצפון-באר שבע-20/ לוח זמנים
- 18 - ת.מרכזית/עירוניים לדרום-באר שבע<->דיקלה/מסוף י''א-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 2 - מסוף רמות-באר שבע<->שד. הצנחנים / צבי בן יעקב-באר שבע-20/ לוח זמנים
- 80א - בי''ס יפה נוף/נחום שריג-באר שבע<->מכללה טכנולוגית חיל האוויר/דרך אילן רמון-באר שבע-11
- 32 - ת.מרכזית/עירוניים לדרום-באר שבע<->חניון רכב כבד/הבונים-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 82 - שדרות אורי צבי גרינברג-באר שבע<->אברבנאל/החיד''א-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 34 - ת.מרכזית/עירוניים לצפון-באר שבע<->מסוף רמות-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 112 - מסוף י''א-באר שבע<->מחנה נתן/תוצרת הארץ-באר שבע-21/ לוח זמנים
- 8 - מסוף י''א-באר שבע<->אצטדיון טרנר-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 4א - מסוף רמות-באר שבע<->מדבריום-באר שבע-21/ לוח זמנים
- 2א - מסוף רמות-באר שבע<->שד. הצנחנים / צבי בן יעקב-באר שבע-21/ לוח זמנים
- 12 - ת.מרכזית/עירוניים לדרום-באר שבע<->אצטדיון טרנר-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 4 - מסוף רמות-באר שבע<->אצטדיון טרנר-באר שבע-20/ לוח זמנים
- 18א - ת.מרכזית/עירוניים לדרום-באר שבע<->דיקלה/מסוף י''א-באר שבע-11/ לוח זמנים
- 16 - מרכז ביג/המשק-באר שבע<->מסוף י''א-באר שבע-20/ לוח זמנים
- 9 - מסוף י''א-באר שבע<->ת.מרכזית/עירוניים לצפון-באר שבע-20/ לוח זמנים