קו 142
טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 142 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 142 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בטכניון/מעונות העמים ומסתיים בת. מרכזית המפרץ/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 142 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (13 תחנות)
טכניון/מעונות העמים
טכניון/מרכז המבקרים
טכניון/הנדסת חומרים
טכניון/בית ספר להנדסאים
טכניון/ביוטכנולוגיה ומזון
טכניון/הנדסה כימית
טכניון/הנדסה חקלאית
טכניון/הנדסה אזרחית
טכניון/בנין הספורט
פינסקר/דורי
מרכז ספורט/דורי
ההסתדרות/צומת הקריות
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 142
מתי מתחיל לפעול קו 142?
קו 142 מתחיל לפעול ב-10:30 בשישי
באיזו שעה קו 142 מפסיק לעבוד?
קו 142 מפסיק לפעול ב-12:30 בשישי
מתי מגיע קו 142?
כדי לראות מתי קו טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 142 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 142 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 142 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 142
קו 142 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 13:30 - 20:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:30 - 20:30 | 60 |
ב׳ | 13:30 - 20:30 | 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 13:30 - 20:30 | 60 |
ה׳ | 13:30 - 20:30 | 59 - 61 |
ו׳ | 10:30 - 12:30 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל142 (מ טכניון/מעונות העמים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 142 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 142
תעריף הנסיעה ב142 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
142 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 142 היא טכניון/מעונות העמים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ/הורדה.
קו 142 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 142. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 142.
מעקב אחר קו האוטובוס 142 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 142 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 142 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 142 ב-ישראל
142 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 409 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#עפולה ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 92 - הדס/החורש-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 60 - שדרות מעוף הציפור/חוחית-זכרון יעקב<->שדרות בן גוריון/בית ספר החורש-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר פולינסקי/ד''ר רינגלבלום-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 486 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->נווה זוהר/מועצה אזורית-נווה זוהר-3#/ לוח זמנים
- 28 - נעורים/קנאים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 791 - בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1#/ לוח זמנים
- 85 - יוספטל/גוש חלב-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 268 - לבונה/דבורנית-בית אריה<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-17/ לוח זמנים
- 176 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 82 - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 171 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 51 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->קיבוץ נען/מרכז-נען-1#/ לוח זמנים
- 222 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-2ד/ לוח זמנים
- 270 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 84 - אנפה/משעול אנפה-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#
- 29 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 85 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים