15 Lijn
Diest - Tessenderlo - Leopoldsburg
De Lijn
De Lijn 15 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 15 (Diest Station Perron 3) heeft in totaal 30 haltes. Het beginpunt is Leopoldsburg Station Perron 2 en het eindpunt is Diest Station Perron 3.
Kies een van onderstaande bus 15 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Diest Station Perron 3 (30 haltes)
Leopoldsburg Station Perron 2
Leopoldsburg Kerkhof
Leopoldsburg De Vrachtkar
Heppen Diestersteenweg
Heppen Kerk
Heppen Voetbalveldweg
Oostham Warande
Oostham Heppensesteenweg
Oostham Schoolstraat
Kwaadmechelen Mastentopstraat
Kwaadmechelen Kerk
Kwaadmechelen Processiestraat
Kwaadmechelen Autosnelweg
Genendijk Kerk
Tessenderlo Weg Op Vorst
Tessenderlo Groenstraat
Tessenderlo Rode Heide
Tessenderlo Het Loo
Tessenderlo Kerk
Tessenderlo Broedersschool
Tessenderlo Lichtveld
Tessenderlo Molenstraat I
Tessenderlo Weg Op Lummen
Deurne Stationstraat
Deurne Steenweg Op Engsbergen
Schaffen Engelbeekstraat
Schaffen Vliegplein
Schaffen Weg Op Tessenderlo
Schaffen Schoonaarde
Diest Station Perron 3
15 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 15?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 15 om 05:09
Hoe laat vertrekt de laatste bus 15?
Op zondag gaat de laatste bus 15 om 19:06..
Wanneer komt bus 15 aan?
Wanneer komt de Diest - Tessenderlo - Leopoldsburg Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Diest - Tessenderlo - Leopoldsburg Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 15 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 15 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 15 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 15 bus station te bekijken.
Bus 15 dienstregeling
15 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:09 - 20:34
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:09 - 20:34 | 27 - 32 |
di. | 05:09 - 20:34 | 27 - 32 |
wo. | 05:09 - 20:34 | 27 - 32 |
do. | 05:09 - 20:34 | 27 - 32 |
vr. | 05:09 - 20:34 | 27 - 32 |
za. | 07:04 - 21:04 | 60 |
zo. | 11:06 - 19:06 | 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 15 (van Leopoldsburg Station Perron 2), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 15 (Diest Station Perron 3) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
15 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 15 (Diest Station Perron 3) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
15 (De Lijn)
De eerste stop van de 15 bus-route is Leopoldsburg Station Perron 2 en de laatste halte is Diest Station Perron 3. 15 (Diest Station Perron 3) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 15 heeft 30 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 53 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 15 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 15 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 15 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 15 (Diest Station Perron 3) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 15 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 15, in Belgique.
15 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 613 - Oudenaarde - Etikhove - Louise-Marie -Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 56 - Gent Zuid-Evergem-Sleidinge-Kaprijke-Eeklo/ Dienstregeling
- 71 - Deinze-Nazareth-Eke-Gent-Oostakker/ Dienstregeling
- 44 - Hasselt - Diepenbeek - Genk - Maasmechelen/ Dienstregeling
- 50A - Kortrijk - Heule - Gullegem - Moorsele - Ledegem/ Dienstregeling
- 622 - Oetingen - Vollezele - Lennik SGI/ Dienstregeling
- 10 - Kortrijk - Xpo - Bellegem - Rollegem/ Dienstregeling
- 1 - ASZ - Station - Oude Abdijstraat/ Dienstregeling
- 561 - Mechelen - St-Katelijne-Waver - Berlaarbaan - Lier/ Dienstregeling
- 433 - Turnhout - Beerse - Rijkevorsel - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 712 - Ieper - Kemmel - Mesen - Le Bizet/ Dienstregeling
- 951 - Eeklo - Kaprijke - Assenede - Zelzate/ Dienstregeling
- 629 - Tongeren Station - Tongeren Bewel/ Dienstregeling
- 420 - Berchem - Broechem - Massenhoven - Herentals/ Dienstregeling
- 59 - Aalst - Hofstade - Lede - Oordegem - Wetteren/ Dienstregeling
- 717 - Geraardsbergen-Atembeke-Waarbeke-Denderwindeke/ Dienstregeling
- 389 - Heers - Horpmaal - Borgloon/ Dienstregeling
- 1 - Mechelen Station - Centrum - Sint-Libertuskerk/ Dienstregeling
- 271 - Lokeren - Eksaarde - Sinaai - Sint-Niklaas/ Dienstregeling
- 279 - Kinrooi - Gruitrode - As - Genk/ Dienstregeling