16 Lijn
Station Den Haag Hs
HTM
HTM 16 tram Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van tram 16 (Station Den Haag Hs) heeft in totaal 16 stations. Het beginpunt is Dorpskade en het eindpunt is 'S-Gravenhage, Rijswijkseplein.
Kies een van onderstaande tram 16 stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Station Den Haag Hs (16 haltes)
Dorpskade
Parijsplein
Lage Veld
Oosteinde
Hoge Veld
Steenwijklaan
'S-Gravenhage, Leggelostraat
Leyweg
Loevesteinlaan
Zuiderpark
Anna Bijnslaan
Dynamostraat
Wouwermanstraat
Jacob Catsstraat
'S-Gravenhage, Station Hollands Spoor (Perron C)
'S-Gravenhage, Rijswijkseplein
16 FAQ
Wanneer gaat de eerste tram 16?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste tram 16 om 05:39
Hoe laat vertrekt de laatste tram 16?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste tram 16 om 23:59..
Wanneer komt tram 16 aan?
Wanneer komt de Station Den Haag Hs tram? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Station Den Haag Hs tram lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 16 tram station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 16 tram station te bekijken.
Tram 16 dienstregeling
16 tram lijn actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 05:39 - 23:59
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:39 - 23:59 | 15 - 16 |
di. | 05:39 - 23:59 | 15 - 16 |
wo. | 05:39 - 23:59 | 15 - 16 |
do. | 05:39 - 23:59 | 15 - 16 |
vr. | 05:39 - 23:59 | 15 - 16 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
HTM tram Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 16 (van Dorpskade), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van tram, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 16 (Station Den Haag Hs) en volg het tram terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van HTM.
16 lijn tram tarief
De prijzen van HTM 16 (Station Den Haag Hs) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van HTM kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van HTM gaan.
16 (HTM)
De eerste stop van de 16 tram-route is Dorpskade en de laatste halte is 'S-Gravenhage, Rijswijkseplein. 16 (Station Den Haag Hs) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 16 heeft 16 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 23 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van HTM, een realtime tramtracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 16 tram stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en tramdienstregeling voor de 16 tram om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 16 Realtime tram Tracker
Volg lijn 16 (Station Den Haag Hs) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 16 tram tracker of een live HTM tram tracker app en mis nooit meer uw tram.
Gebruik de app als een reisplanner voor HTM of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor HTM en elk tram, inclusief lijn 16, in Netherlands.
16 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
HTM in Netherlands
- 3 - Den Haag Loosduinen - Zoetermeer Centrum/ Dienstregeling
- 9 - Vrederust - Scheveningen Noord/ Dienstregeling
- 1 - Gravenstraat - Delft Tanthof/ Dienstregeling
- 34 - De Savornin Lohmanplein - Lansingerland-Zoetermeer/ Dienstregeling
- 19 - Station Delft - Leidschendam/ Dienstregeling
- 17B - Wateringen - Volmerlaan/ Dienstregeling
- 6 - Den Haag Leyenburg - Leidschendam Noord/ Dienstregeling
- 12 - Den Haag Duindorp - Station Den Haag HS/ Dienstregeling
- 17A - Station Den Haag Centraal - Statenkwartier/ Dienstregeling
- 4 - Den Haag De Uithof - Lansingerland-Zoetermeer/ Dienstregeling
- 17 - Wateringen - Station Den Haag Centraal/ Dienstregeling
- 15 - Nootdorp - Station Den Haag Centraal/ Dienstregeling
- 9S - station HS - Kurhaus/ Dienstregeling
- 2 - Den Haag Kraaijenstein - Leidschendam/ Dienstregeling
- 1K - Pendel LILF lijn 1 pendel/ Dienstregeling
- 11 - Scheveningen Haven - Station Den Haag HS/ Dienstregeling