161 Lijn
Olst
EBS
EBS 161 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 161 (Olst) heeft in totaal 22 haltes. Het beginpunt is Deventer, Station en het eindpunt is Olst, Wethouder A.G. Dekkerlaan.
Bus 161 vertrekt volgende week eens per dag om 18:38 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 161 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Olst (22 haltes)
Deventer, Station
Deventer, Schurenstraat
Deventer, Papenblik
Deventer, Europaplein
Deventer, Splithofstraat
Deventer, Havezatelaan
Diepenveen, Wetermansweg
Diepenveen, Centrum
Diepenveen, Sallandsweg
Diepenveen, Baerselmansweg
Diepenveen, Molenveldsweg
Diepenveen, Randerstraat
Boskamp, Langedijk
Boskamp, Hengforderweg
Boskamp, Puinweg 1
Boskamp, Puinweg 2
Boskamp, Hoenlo
Boskamp, Overkempe
Olst, Jan Hooglandstraat
Olst, Station
Olst, Centrum
Olst, Wethouder A.G. Dekkerlaan
161 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 161?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 161 om 18:38
Hoe laat vertrekt de laatste bus 161?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 161 om 18:38..
Wanneer komt bus 161 aan?
Wanneer komt de Olst bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Olst bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 161 (Olst) bus tarief?
Het Olst (Olst) bus tarief is €1.06 - €2.87.
Is er een 161 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 161 bus station te bekijken.
Bus 161 dienstregeling
161 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 18:38
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 18:38 | Enkel vertrek |
di. | 18:38 | Enkel vertrek |
wo. | 18:38 | Enkel vertrek |
do. | 18:38 | Enkel vertrek |
vr. | 18:38 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 161 (van Deventer, Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 161 (Olst) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
161 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 161 (Olst) ligt tussen €1.06 en €2.87. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
161 (EBS)
De eerste stop van de 161 bus-route is Deventer, Station en de laatste halte is Olst, Wethouder A.G. Dekkerlaan. 161 (Olst) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 161 heeft 22 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 24 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 161 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 161 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 161 Realtime bus Tracker
Volg lijn 161 (Olst) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 161 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 161, in Netherlands.
161 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 512 - Station - Berg en Bos/ Dienstregeling
- 199 - Elburg - Zwolle/ Dienstregeling
- 114 - Harderwijk - Barneveld/ Dienstregeling
- 30 - Hoogeveen - Hardenberg/ Dienstregeling
- 167 - Lemelerveld - Zwolle Hessenpoort/ Dienstregeling
- 2 - Holtenbroek - Station/ Dienstregeling
- 625 - Zeewolde - Amersfoort Guido de Bres/ Dienstregeling
- 170 - 't Harde - Twello/ Dienstregeling
- 514 - 't Harde - Wezep/ Dienstregeling
- 403 - Rockanje via Brielle - Spijkenisse/ Dienstregeling
- 71 - Stadsdienst Zoetermeer | Centrum West - Rokkeveen - Station Lansingerland/ Dienstregeling
- 103 - Purmerend - De Purmer - Monnickendam/ Dienstregeling
- 15 - Twello - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 10 - Station Centrum - Buitenhof/ Dienstregeling
- 8 - Station Centrum - Hollandse Hout/ Dienstregeling
- 11 - Station - Gelre Ziekenhuis/ Dienstregeling
- 598 - Bruinehaar - Hardenberg/ Dienstregeling
- 659 - Lunteren - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 521 - De Gilden - Golfresidentie/ Dienstregeling
- 69 - Zaandam via Wormerveer - Krommenie/ Dienstregeling