169 Lijn
Kaulille Kerk
De Lijn
De Lijn 169 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 169 (Kaulille Kerk) heeft in totaal 9 haltes. Het beginpunt is Bocholt Brugstraat en het eindpunt is Kaulille Kerk.
Bus 169 vertrekt volgende week eens per dag om 07:20 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 169 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Kaulille Kerk (9 haltes)
Bocholt Brugstraat
Bocholt Kerkhofstraat
Bocholt Weg Naar Kreyel
Bocholt Veldhovenstraat
Lozen Molen
Lozen Kerk
Lozen Brug
Kaulille Raakstraat
Kaulille Kerk
169 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 169?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 169 om 07:20
Hoe laat vertrekt de laatste bus 169?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 169 om 07:20..
Wanneer komt bus 169 aan?
Wanneer komt de Kaulille Kerk Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Kaulille Kerk Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 169 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 169 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 169 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 169 bus station te bekijken.
Bus 169 dienstregeling
169 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:20
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:20 | Enkel vertrek |
di. | 07:20 | Enkel vertrek |
wo. | 07:20 | Enkel vertrek |
do. | 07:20 | Enkel vertrek |
vr. | 07:20 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 169 (van Bocholt Brugstraat), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 169 (Kaulille Kerk) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
169 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 169 (Kaulille Kerk) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
169 (De Lijn)
De eerste stop van de 169 bus-route is Bocholt Brugstraat en de laatste halte is Kaulille Kerk. 169 (Kaulille Kerk) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 169 heeft 9 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 18 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 169 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 169 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 169 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 169 (Kaulille Kerk) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 169 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 169, in Belgique.
169 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 314 - Aalst - Denderhoutem - Ninove/ Dienstregeling
- 337 - Peer - Meeuwen - Genk/ Dienstregeling
- 30 - Brugge-Jabbeke-Westkerke-Oudenburg-Oostende/ Dienstregeling
- 22 - Tielt-Meulebeke-Ingelmunster-Kuurne-Kortrijk/ Dienstregeling
- 1 - Dendermonde Station - Ziekenhuis - Station/ Dienstregeling
- 363 - KotHopper Hasselt - Diepenbeek - Hasselt/ Dienstregeling
- 543 - Menen Station - Menen Industrielaan/ Dienstregeling
- 335 - Gruitrode - Meeuwen - Peer - Hechtel/ Dienstregeling
- 450 - Tilburg - Poppel - Turnhout/ Dienstregeling
- 485 - Peer - Grote-Brogel - Kaulille - Hamont College/ Dienstregeling
- 220 - Aarschot-Ramsel-Westmeerbeek-Hulshout-Wiekev/ Dienstregeling
- 550 - Mechelen Gandhi - Duffel - Lier/ Dienstregeling
- 111 - Vosselaar - Tielen - O.L.V. Olen - Larum - Geel/ Dienstregeling
- 102 - Bilzen - Spouwen - Tongeren/ Dienstregeling
- 616 - Leuven - Bertem - Moorsel - Sterrebeek - Zaventem/ Dienstregeling
- 811 - Roeselare - Beveren Kapelhoek - Zwevezele -Wingene/ Dienstregeling
- 280 - Puurs - Liezele - Londerzeel/ Dienstregeling
- 545 - Westerlo - Veerle Heide - Averbode/ Dienstregeling
- 542 - Schoolbus Halen - Hogen - Tienen/ Dienstregeling
- 527 - Hasselt - Kuringen - Schimpen - Stevoort/ Dienstregeling