170 Lijn
't Harde - Twello
EBS
EBS 170 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 170 (Epe) heeft in totaal 18 haltes. Het beginpunt is Twello, Station en het eindpunt is Epe, Centrum.
Kies een van onderstaande bus 170 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Epe (18 haltes)
Twello, Station
Twello, Stationsstraat
Twello, Overmars
Twello, Lindelaan
Twello, Terwoldseweg
Terwolde, Emstermate
Terwolde, Molen De Ooievaar
Terwolde, Twelloseweg
Terwolde, Molenweg
Nijbroek, Dorpsplein
Oene, Dorpsstraat
Oene, Kuiperkampseweg
Oene, Boshoekerweg
Epe, Apeldoorns Kanaal
Epe, Hammerstraat
Epe, Sportpark
Epe, Diepenweg
Epe, Centrum
170 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 170?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 170 om 09:24
Hoe laat vertrekt de laatste bus 170?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 170 om 22:03..
Wanneer komt bus 170 aan?
Wanneer komt de 't Harde - Twello Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de 't Harde - Twello Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 170 (Epe) bus tarief?
Het 't Harde - Twello (Epe) bus tarief is €1.06 - €4.27.
Is er een 170 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 170 bus station te bekijken.
Bus 170 dienstregeling
170 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 19:09 - 22:03
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 10:24 - 22:34 | 60 |
di. | 19:09 - 22:03 | 54 - 60 |
wo. | 19:09 - 22:03 | 54 - 60 |
do. | 19:09 - 22:03 | 54 - 60 |
vr. | 19:09 - 22:03 | 54 - 60 |
za. | 09:24 - 22:34 | 60 |
zo. | 10:24 - 22:34 | 60 |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 170 (van Twello, Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 170 (Epe) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
170 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 170 (Epe) ligt tussen €1.06 en €4.27. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
170 (EBS)
De eerste stop van de 170 bus-route is Twello, Station en de laatste halte is Epe, Centrum. 170 (Epe) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 170 heeft 18 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 29 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 170 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 170 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 170 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 170 (Epe) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 170 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 170, in Netherlands.
170 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 5 - Westerholte - Station/ Dienstregeling
- 599 - Hardenberg - De Krim/ Dienstregeling
- 591 - Nieuwleusen - Dalfsen/ Dienstregeling
- 650 - Wekerom - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 620 - Harderwijk - Amersfoort Guido de Bres/ Dienstregeling
- 44 - Den Haag Centraal - Wassenaar/ Dienstregeling
- 68 - Assendelft Station - Noorderveenweg/ Dienstregeling
- 801 - Zaanse Schans - Amsterdam Centraal/ Dienstregeling
- 510 - Loenen - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 1 - Station - Apenheul/ Dienstregeling
- 143 - Lelystad - Kampen/ Dienstregeling
- 903 - Maasvlaktehopper/ Dienstregeling
- 563 - Wijhe - Raalte/ Dienstregeling
- 160 - Bathmen - Deventer/ Dienstregeling
- 14 - Station - J. Fruytierschool/ Dienstregeling
- 522 - De Gilden - Golfresidentie/ Dienstregeling
- 1 - Station Centrum - Lelystad-Haven/ Dienstregeling
- 4 - Station Centrum - Lelycentre/ Dienstregeling
- 167 - Lemelerveld - Zwolle Hessenpoort/ Dienstregeling
- 101 - Ringlijn Purmerend/ Dienstregeling