19 Lijn
Arteveldestadion-Sint-Pietersst.-Blaarmeersen
De Lijn
De Lijn 19 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 19 (Gent Arteveldestadion Perron 1) heeft in totaal 17 haltes. Het beginpunt is Gent Blaarmeersen (Campinglaan) en het eindpunt is Gent Arteveldestadion Perron 1.
Kies een van onderstaande bus 19 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Gent Arteveldestadion Perron 1 (17 haltes)
Gent Blaarmeersen (Campinglaan)
Gent Topsporthal Vlaanderen
Gent P+R Watersportbaan
Gent Vissersdijk
Gent Europalaan
Gent Verenigde Natieslaan
Gent Neermeerskaai
Gent Koning Albertbrug (Neermeerskaai)
Gent Meersstraat
Gent Sint-Pietersstation Perron 10
Gent Parkplein
Gent Zwijnaardsesteenweg (Spoorwegbrug)
Gent Koekoeklaan
Gent Heymanslaan
Gent Uz Heymanslaan
Gent Proeftuinstraat
Gent Arteveldestadion Perron 1
19 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 19?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 19 om 05:36
Hoe laat vertrekt de laatste bus 19?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 19 om 20:36..
Wanneer komt bus 19 aan?
Wanneer komt de Arteveldestadion-Sint-Pietersst.-Blaarmeersen Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Arteveldestadion-Sint-Pietersst.-Blaarmeersen Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 19 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 19 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 19 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 19 bus station te bekijken.
Bus 19 dienstregeling
19 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 05:36 - 20:36
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:36 - 20:36 | 15 - 20 |
di. | 05:36 - 20:36 | 15 - 20 |
wo. | 05:36 - 20:36 | 15 - 20 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 05:36 - 20:36 | 15 - 20 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 19 (van Gent Blaarmeersen (Campinglaan)), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 19 (Gent Arteveldestadion Perron 1) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
19 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 19 (Gent Arteveldestadion Perron 1) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
19 (De Lijn)
De eerste stop van de 19 bus-route is Gent Blaarmeersen (Campinglaan) en de laatste halte is Gent Arteveldestadion Perron 1. 19 (Gent Arteveldestadion Perron 1) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 19 heeft 17 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 20 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 19 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 19 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 19 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 19 (Gent Arteveldestadion Perron 1) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 19 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 19, in Belgique.
19 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 276 - Opglabbeek - Elen - Maaseik/ Dienstregeling
- R59 - Zaventem Luchthaven - Roodebeek Metro/ Dienstregeling
- 106 - Tongeren - Schalkhoven - Romershoven - Bilzen/ Dienstregeling
- 380 - Leuven - Boutersem - Tienen/ Dienstregeling
- 62 - Poperinge - Abele - Steenvoorde - Hazebrouck/ Dienstregeling
- 401 - Gent Zuid-Flora-Merelbeke-Bottelare-Baaigem/ Dienstregeling
- 52 - Berchem Station - Hove - Duffel/ Dienstregeling
- 268 - Molenbeersel - Kinrooi - Maaseik/ Dienstregeling
- 20 - Gent Sint-Pieters-Melle-Oordegem-Erpe V.-Aalst/ Dienstregeling
- 36 - Vuylstekelaan - IGLO/ Dienstregeling
- 258 - Boom - Willebroek - Tisselt/ Dienstregeling
- 62 - Eeklo - Sint-Laureins - Sint-Margriete/ Dienstregeling
- 16 - Zuid - Macharius - Sint-Baafskouter/ Dienstregeling
- 514 - Schoolbus Steenok.- Ned. - Haacht - Tildonk/ Dienstregeling
- 633 - Stokkem - Lanklaar - Dilsen - Rotem - Maaseik/ Dienstregeling
- 568 - Hulshout - Booischot - Westmeerbeek - Westerlo/ Dienstregeling
- 581 - Schoolbus Tienen - Hoegaarden/ Dienstregeling
- 542 - Roeselare - Oekene - Ledegem -Dadizele - Menen/ Dienstregeling
- 207 - Bilzen - Hoeselt - Diepenbeek Univ. - Hasselt/ Dienstregeling
- 45 - Hasselt - Diepenbeek - Genk - Maastricht/ Dienstregeling