196 Lijn
Nieuw-Dijk via Wehl - 's-Heerenberg
Arriva
Arriva 196 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 196 (Loil) heeft in totaal 7 haltes. Het beginpunt is Nieuw-Dijk, Pater Smitsstraat en het eindpunt is Loil, Kerk.
Kies een van onderstaande bus 196 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Loil (7 haltes)
Nieuw-Dijk, Pater Smitsstraat
Didam, Station
Didam, Raadhuisstraat
Didam, De Hoevert
Didam, De Linde
Loil, Kapelstraat
Loil, Kerk
196 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 196?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 196 om 07:58
Hoe laat vertrekt de laatste bus 196?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 196 om 22:58..
Wanneer komt bus 196 aan?
Wanneer komt de Nieuw-Dijk via Wehl - 's-Heerenberg Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Nieuw-Dijk via Wehl - 's-Heerenberg Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 196 bus lijn op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag?
De 196 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 196 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 196 bus station te bekijken.
Bus 196 dienstregeling
196 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 18:58 - 22:58
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 18:58 - 22:58 | 60 |
di. | 18:58 - 22:58 | 60 |
wo. | 18:58 - 22:58 | 60 |
do. | 09:58 - 22:58 | 60 |
vr. | 18:58 - 22:58 | 60 |
za. | 07:58 - 22:58 | 60 |
zo. | 09:58 - 22:58 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 196 (van Nieuw-Dijk, Pater Smitsstraat), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 196 (Loil) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
196 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 196 (Loil) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
196 (Arriva)
De eerste stop van de 196 bus-route is Nieuw-Dijk, Pater Smitsstraat en de laatste halte is Loil, Kerk. 196 (Loil) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 196 heeft 7 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 13 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 196 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 196 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 196 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 196 (Loil) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 196 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 196, in Netherlands.
196 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 790 - Weert via Ittervoort - Heythuysen/ Dienstregeling
- 195 - Megchelen - Terborg/ Dienstregeling
- 431 - Leiden Centraal - Katwijk Boulevard-Zuid/ Dienstregeling
- STOPBUS I.P.V. TREIN - Stopbus i.p.v. trein IJlst <-> Sneek
- 30 - Maastricht via MA Airport - Sittard/ Dienstregeling
- 46 - Tiel - Culemborg/ Dienstregeling
- 384 - Waddinxveen via Moerkapelle - Den Haag Centraal/ Dienstregeling
- 7571 - Veenklooster - Buitenpost/ Dienstregeling
- 7043 - Hantumhuizen - Holwerd Prov. weg/ Dienstregeling
- 18 - Sittard via Born en Holtum/NedCar - Sittard/ Dienstregeling
- 8152 - Leons - Winsum Busstation/ Dienstregeling
- 278 - Bodegraven via Broekvelden - Gouda/ Dienstregeling
- 8701 - Idskenhuizen - Joure Busstation/ Dienstregeling
- 74 - Nederweert via Weert - Stramproy/ Dienstregeling
- 7 - MUMC/MECC via Sibemaweg - Caberg/Pottenberg/ Dienstregeling
- 632 - Sittard Station - Chemelot Campus/ Dienstregeling
- 7231 - Niawier - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 87 - Venlo via Horst/Sevenum - Venray/ Dienstregeling
- 9321 - Wons, Salverdastraat - Bolsward, Twibaksdyk/ Dienstregeling
- 7291 - Lioessens - Dokkum Busstation/ Dienstregeling