21 Lijn
Maes Via Malbeek
STIB
STIB 21 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 21 (Maes Via Malbeek) heeft in totaal 28 haltes. Het beginpunt is Luxembourg / Luxemburg en het eindpunt is Maes.
Kies een van onderstaande bus 21 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Maes Via Malbeek (28 haltes)
Luxembourg / Luxemburg
Trêves / Trier
Parc Léopold / Leopoldspark
Chaussée D'Etterbeek
Marie-Louise
Ambiorix
Schuman
Michel-Ange / Michelangelo
Gueux / Geuzen
De Jamblinne De Meux
Plasky
Diamant
Diamant
Colonel Bourg / Kolonel Bourg
Carène / Carina
Mommaerts
Rtl House
Paul Leduc
Geneve
Evere Shopping
Loisirs / Vrijetijd
Permeke
Hoedemaekers
Oud Kapelleke
Bordet Station
Sabca
Middelweg
Maes
21 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 21?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 21 om 06:04
Hoe laat vertrekt de laatste bus 21?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 21 om 23:34..
Wanneer komt bus 21 aan?
Wanneer komt de Maes Via Malbeek Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Maes Via Malbeek Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 21 (Maes Via Malbeek) bus tarief?
Het Maes Via Malbeek Maes Via Malbeek) bus tarief is ongeveer €2.10.
Rijdt STIB's 21 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 21 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 21 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 21 bus station te bekijken.
Bus 21 dienstregeling
21 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:04 - 23:34
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:04 - 23:34 | 11 - 20 |
di. | 06:04 - 23:34 | 11 - 20 |
wo. | 06:04 - 23:34 | 11 - 20 |
do. | 06:04 - 23:34 | 11 - 20 |
vr. | 06:04 - 23:34 | 11 - 20 |
za. | 06:04 - 23:34 | 15 - 20 |
zo. | 06:04 - 23:34 | 20 - 24 |
STIB bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 21 (van Luxembourg / Luxemburg), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 21 (Maes Via Malbeek) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van STIB.
21 lijn bus tarief
De ritprijs voor STIB 21 (Maes Via Malbeek) is ongeveer €2.10. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van STIB, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van STIB.
21 (STIB)
De eerste stop van de 21 bus-route is Luxembourg / Luxemburg en de laatste halte is Maes. 21 (Maes Via Malbeek) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 21 heeft 28 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 36 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van STIB, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 21 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 21 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 21 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 21 (Maes Via Malbeek) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 21 bus tracker of een live STIB bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor STIB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor STIB en elk bus, inclusief lijn 21, in Belgique.
21 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
STIB in Belgique
- 65 - Gare Centrale - Machelen/ Dienstregeling
- N12 - Gare Centrale - Stalle P/ Dienstregeling
- 63 - Gare Centrale - Cimetiere De Bruxelles/ Dienstregeling
- 80 - Porte De Namur - Haren/ Dienstregeling
- 52 - Gare Centrale - Forest (bervoets)/ Dienstregeling
- N11 - Gare Centrale - Homborch/ Dienstregeling
- N04 - Gare Centrale - Cimetiere De Bruxelles/ Dienstregeling
- 53 - Westland Shopping - Hopital Militaire/ Dienstregeling
- 59 - Hopital Etterbeek-ixelles - Bordet Station/ Dienstregeling
- N16 - Gare Centrale - Gare De Berchem/ Dienstregeling
- 66 - Gare Centrale - Peage/ Dienstregeling
- 98 - Jam'in Jette - Gare Centrale
- T19 - Groot-bijgaarden - De Wand/ Dienstregeling
- 48 - Anneessens - Decroly/ Dienstregeling
- 14 - Uz-vub - Gare Du Nord/ Dienstregeling
- 77 - Kraainem - Hippodrome/ Dienstregeling
- 83 - Gare De Berchem - Val Maria/ Dienstregeling
- 33 - Dansaert - Louise/ Dienstregeling
- 64 - Porte De Namur - Bordet Station/ Dienstregeling
- 20 - Hunderenveld - Gare Du Nord/ Dienstregeling