210 Lijn
Apeldoorn via Epe en Heerde - Zwolle
EBS
EBS 210 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 210 (Zwolle Via Epe/Heerde En A50) heeft in totaal 23 haltes. Het beginpunt is Apeldoorn, Station en het eindpunt is Zwolle, Station.
Kies een van onderstaande bus 210 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Zwolle Via Epe/Heerde En A50 (23 haltes)
Apeldoorn, Station
Apeldoorn, Marktplein
Apeldoorn, Oosterlaan
Apeldoorn, Pinksterbloem
Apeldoorn, Aidastraat
Apeldoorn, Fauststraat
Apeldoorn, Laan Van De Dierenriem
Apeldoorn, Laan Van De Leeuw
Epe, Klaarbeek
Epe, Sint Jorisweg
Epe, Centrum
Epe, Politiebureau
Heerde, Transferium Horsthoek
Heerde, Eperweg
Heerde, Brinklaan
Heerde, Molenkampweg
Hattem, Carpoolplaats A50
Zwolle, Voorsterpoort
Zwolle, Blaloweg
Zwolle, Rieteweg
Zwolle, Katerdijk
Zwolle, Katwolderplein/Centrum
Zwolle, Station
210 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 210?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 210 om 06:20
Hoe laat vertrekt de laatste bus 210?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 210 om 17:50..
Wanneer komt bus 210 aan?
Wanneer komt de Apeldoorn via Epe en Heerde - Zwolle Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Apeldoorn via Epe en Heerde - Zwolle Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 210 (Zwolle Via Epe/Heerde En A50) bus tarief?
Het Apeldoorn via Epe en Heerde - Zwolle (Zwolle Via Epe/Heerde En A50) bus tarief is €1.15 - €8.45.
Is er een 210 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 210 bus station te bekijken.
Bus 210 dienstregeling
210 bus route is actief op dinsdag tot vrijdag. Reguliere tijden: 06:20 - 17:50
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | 06:20 - 17:50 | 30 - 60 |
wo. | 06:20 - 17:50 | 30 - 60 |
do. | 06:20 - 17:50 | 30 - 60 |
vr. | 06:20 - 17:50 | 30 - 60 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 210 (van Apeldoorn, Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 210 (Zwolle Via Epe/Heerde En A50) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
210 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 210 (Zwolle Via Epe/Heerde En A50) ligt tussen €1.15 en €8.45. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
210 (EBS)
De eerste stop van de 210 bus-route is Apeldoorn, Station en de laatste halte is Zwolle, Station. 210 (Zwolle Via Epe/Heerde En A50) is operationeel op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 210 heeft 23 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 75 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 210 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 210 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 210 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 210 (Zwolle Via Epe/Heerde En A50) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 210 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 210, in Netherlands.
210 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- N19 - Amsterdam Centraal via Oostzaan - Zaandam/ Dienstregeling
- 70 - Zwartsluis - Oldemarkt/ Dienstregeling
- 119 - Amsterdam Noord - Landsmeer/ Dienstregeling
- 620 - Harderwijk - Amersfoort Guido de Bres/ Dienstregeling
- 11 - Station via Hagenbroek - Station/ Dienstregeling
- 76 - Marknesse - Oldemarkt/ Dienstregeling
- 101 - Harderwijk - Amersfoort Vathorst/ Dienstregeling
- 112 - Amsterdam Noord via Volendam - Edam/ Dienstregeling
- 2 - Station - Zuidbroek/ Dienstregeling
- 60 - Stadsdienst Delft | Station - Nootdorp/ Dienstregeling
- 68 - Assendelft Station - Noorderveenweg/ Dienstregeling
- 674 - Putten - Hoornbeeck/Van Lodenstein/ Dienstregeling
- 517 - Deventer - Heeten/ Dienstregeling
- 4 - Station Centrum - Lelycentre/ Dienstregeling
- N11 - Amsterdam Centraal - Marken/ Dienstregeling
- 3 - Station Centrum - Batavia Stad/ Dienstregeling
- 509 - Barneveld - Nijkerk/ Dienstregeling
- 507 - Twello - Voorst/ Dienstregeling
- 902 - Spijkhopper/ Dienstregeling
- 513 - Harderwijk - Ermelo/ Dienstregeling