קו 24
בית אלעזרי←רחובות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 24 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 24 (בית אלעזרי←רחובות) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהתאנה/הגפן ומסתיים בת. רכבת רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 24 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית אלעזרי←רחובות (28 תחנות)
התאנה/הגפן
התאנה/הזית
הזית/התמר
התמר/הזית
התמר/הגפן
התמר/הרימון
הרימון/התמר
בית אלעזרי
המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג
מרכז מסחרי/ גבעת ברנר
בי''ס אזורי גבעת ברנר
גבעת ברנר/הרחבה
גבעת ברנר/חניון קלנועיות
כביש 411 /גבעת ברנר
קבוצת שילר
פנחס בן דוד קפרא/הרב דוד ישראל
שדרות מקס ואמפרו שיין/משה אידלבאום
קרוננברג/ארגמן
יצחק בנארי/שמחה הולצברג
יצחק בנארי/בוסתן
שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי
שאול טשרניחובסקי/אבן עזרא
טשרניחובסקי/סעדיה גאון
טשרנחובסקי/ארלוזורוב
טשרניחובסקי/ברנר
קופת חולים רמז/רוזנסקי
המדע/חיים פקריס
ת. רכבת רחובות/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 24
מתי מתחיל לפעול קו 24?
קו 24 מתחיל לפעול ב-06:35 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 24 מפסיק לעבוד?
קו 24 מפסיק לפעול ב-07:10 בשישי
מתי מגיע קו 24?
כדי לראות מתי קו בית אלעזרי←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית אלעזרי←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 24 (בית אלעזרי←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית אלעזרי←רחובות (בית אלעזרי←רחובות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 24 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 24 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 24 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 24 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 24
קו האוטובוס 24, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:35 - 14:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:35 - 14:10 | 40 |
ב׳ | 06:35 - 14:10 | 40 |
ג׳ | 06:35 - 14:10 | 40 |
ד׳ | 06:35 - 14:10 | 40 |
ה׳ | 06:35 - 14:10 | 40 |
ו׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל24 (מ התאנה/הגפן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 24 (בית אלעזרי←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 24
תעריף הנסיעה ב24 (בית אלעזרי←רחובות) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
24 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 24 היא התאנה/הגפן והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רחובות/הורדה.
קו 24 (בית אלעזרי←רחובות) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 24. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 24.
מעקב אחר קו האוטובוס 24 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 24 (בית אלעזרי←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 24 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 24 ב-ישראל
24 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 77 - מסוף יגור-יגור<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 39 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-3#
- 64 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 95 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 21 - בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#
- 98 - דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה<->הגאון בן איש חי/גן ציבורי-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 8 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 799 - צומת טייבה-טייבה<->המגינים/הבנקים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 947 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 998 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#
- 85א - דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2א/ לוח זמנים
- 33 - דרך למרחב/חשמונאים-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 825 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 921 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 10 - בית אלמוג/המלאכה-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 40 - שוק תלפיות-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ר/ לוח זמנים
- 35 - מרכז הכרמל/דרך הים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 16 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים