26 Lijn
Liege Belle-Île→Liege République Française
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 26 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 26 (Liege Belle-Île→Liege République Française) heeft in totaal 25 haltes. Het beginpunt is Liege Belle-Île en het eindpunt is Liege République Française.
Kies een van onderstaande bus 26 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Liege Belle-Île→Liege République Française (25 haltes)
Liege Belle-Île
Liege Conduites D'Eau
Angleur C.I.L.E.
Angleur Gare
Angleur Place A. Jadoulle
Angleur Square De La Paix
Angleur Rue De La Résidence
Angleur Rue du Vallon
Angleur Rue du Fourchufossé
Angleur Rue De Kinkempois
Angleur Mairie D'Angleur
Angleur Pont du Val Benoît
Angleur Rue P. Molinghen
Liege Monument Gramme
Liege Eglise St-Vincent
Liege Brabançons
Liege Rue Des Houblonnières
Liege Hôtel De Police
Liege Rue Dothée
Liege Palais Des Congrès
Liege Quai Marcellis
Liege Pont De Longdoz
Liege Rue Des Croisiers
Liege Place Cockerill
Liege République Française
26 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 26?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 26 om 06:48
Hoe laat vertrekt de laatste bus 26?
Op zaterdag gaat de laatste bus 26 om 19:06..
Wanneer komt bus 26 aan?
Wanneer komt de Liege Belle-Île→Liege République Française Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Liege Belle-Île→Liege République Française Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Liège - Verviers's 26 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 26 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 26 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 26 bus station te bekijken.
Bus 26 dienstregeling
26 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag. Reguliere diensturen: 06:48 - 20:07
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:48 - 20:07 | 47 - 66 |
di. | 06:48 - 20:07 | 47 - 66 |
wo. | 06:48 - 20:07 | 47 - 66 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 06:48 - 20:07 | 47 - 66 |
za. | 09:26 - 19:06 | 47 - 98 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 26 (van Liege Belle-Île), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 26 (Liege Belle-Île→Liege République Française) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
26 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 26 (Liege Belle-Île→Liege République Française) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
26 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 26 bus-route is Liege Belle-Île en de laatste halte is Liege République Française. 26 (Liege Belle-Île→Liege République Française) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: 26 heeft 25 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 23 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 26 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 26 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 26 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 26 (Liege Belle-Île→Liege République Française) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 26 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 26, in Belgique.
26 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 26 - Angleur Gare→Liege République Française / Dienstregeling
- 26 - Angleur Place A. Jadoulle→Angleur Streupas Stationnement / Dienstregeling
- 26 - Angleur Streupas Stationnement→Angleur Place A. Jadoulle / Dienstregeling
- 26 - Angleur Streupas Stationnement→Liege République Française / Dienstregeling
- 26 - Liege République Française→Angleur Gare / Dienstregeling
- 26 - Liege République Française→Angleur Streupas Stationnement / Dienstregeling
- 26 - Liege République Française→Liege Belle-Île / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 45 - Jemeppe-Flémalle-Ivoz-Engis-Hardémont-Fagnes/ Dienstregeling
- 725 - Verviers - Eupen - Bellmerin/ Dienstregeling
- 88 - St-Lambert - Mont Légia - Ans - Alleur - Lantin/ Dienstregeling
- 70 - St-Lambert - Rocourt - Liers - Slins/ Dienstregeling
- 275 - Oreye - Crisnée - Kemexhe - Xhendremael - Tongeren/ Dienstregeling
- 83 - Liège - Bierset - Hannut/ Dienstregeling
- 488 - Spa (Service urbain)/ Dienstregeling
- 138 - Liège - Fléron - Herve - Battice - Verviers/ Dienstregeling
- 9 - Liège - Seraing - Engihoul - Flône - Tihange - Huy/ Dienstregeling
- 16 - Glons / Emael - Bassenge - Visé/ Dienstregeling
- 845 - Stavelot - Malmedy - Sourbrodt - Bütgenbach/ Dienstregeling
- 46 - Jemeppe - Ivoz - Flémalle - Engis - Flône - Amay/ Dienstregeling
- 22 - Darchis - St-Nicolas - Pansy - Jemeppe/ Dienstregeling
- 722 - Eupen - Raeren - Eynatten - Köpfchen/Lichtenbusch/ Dienstregeling
- 706 - Champs des Oiseaux-G. Centrale-Pl. Verte-Heusy P+R/ Dienstregeling
- 24 - Quai Roosevelt - Thier-à-Liège - P+R Vottem/ Dienstregeling
- 389 - Beaufays - Trooz - Nessonvaux/ Dienstregeling
- 82 - St-Lambert - Glain - Tilleur - Jemeppe - Montegnée/ Dienstregeling
- 60 - Gare Léopold - Bressoux - Jupille - Les Bruyères/ Dienstregeling
- 105 - Gd-Rechain-Xhendelesse-Olne-Ayeneux-Soumagne-Herve/ Dienstregeling