26 Lijn
Haacht Kerk
De Lijn
De Lijn 26 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 26 (Haacht Kerk) heeft in totaal 15 haltes. Het beginpunt is Tremelo Damiaanstraat en het eindpunt is Haacht Kerk.
Kies een van onderstaande bus 26 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Haacht Kerk (15 haltes)
Tremelo Damiaanstraat
Tremelo Boterstraat
Tremelo Helskensstraat
Tremelo Villastraat
Tremelo Vinneweg
Tremelo Gemeentehuis
Werchter Tremelobaan
Werchter Hoekje
Werchter De Brug
Tildonk Wakkerzeel Kerk
Wespelaar Station
Wespelaar Sporthal
Haacht Broekstraat
Haacht Maalderij
Haacht Kerk
26 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 26?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 26 om 08:19
Hoe laat vertrekt de laatste bus 26?
Op zondag, donderdag, zaterdag gaat de laatste bus 26 om 18:15..
Wanneer komt bus 26 aan?
Wanneer komt de Haacht Kerk Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Haacht Kerk Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 26 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 26 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 26 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 26 bus station te bekijken.
Bus 26 dienstregeling
26 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 08:19 - 18:19
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 08:19 - 18:19 | 120 - 300 |
di. | 08:19 - 18:19 | 120 - 300 |
wo. | 08:19 - 18:19 | 120 - 300 |
do. | 11:15 - 18:15 | 120 - 180 |
vr. | 08:19 - 18:19 | 120 - 300 |
za. | 11:15 - 18:15 | 120 - 180 |
zo. | 11:15 - 18:15 | 120 - 180 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 26 (van Tremelo Damiaanstraat), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 26 (Haacht Kerk) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
26 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 26 (Haacht Kerk) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
26 (De Lijn)
De eerste stop van de 26 bus-route is Tremelo Damiaanstraat en de laatste halte is Haacht Kerk. 26 (Haacht Kerk) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 26 heeft 15 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 28 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 26 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 26 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 26 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 26 (Haacht Kerk) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 26 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 26, in Belgique.
26 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 5 - Kortrijk Station - Heule Zuidstraat/ Dienstregeling
- 529 - Waver Scholen - Tremelo/ Dienstregeling
- 555 - Lier - Duffel - Rumst/ Dienstregeling
- R54 - Anderlecht - Drogenbos - Beersel - Halle AZ/ Dienstregeling
- 562 - Gent Sint-Pieters-Evergem-Sleidinge-Eeklo/ Dienstregeling
- 80 - Aalst - Ede - Mere - Aaigem - Heldergem/ Dienstregeling
- 451 - Poppel - Weelde Stenenbrug - Turnhout/ Dienstregeling
- 25 - Puurs - Hingene - Bornem - Sint-Amands/ Dienstregeling
- 502 - Kortrijk-Heule-Gullegem-Lendelede-Izegem-Ardooie/ Dienstregeling
- 623 - Riemst - Val-Meer - Mal - Tongeren/ Dienstregeling
- 52 - Berchem Station - Hove - Duffel/ Dienstregeling
- 660 - Zaventem - Haacht - Bonheiden/ Dienstregeling
- 223 - Herentals-Olen-Voortkapel-Heultje-Hulshout/ Dienstregeling
- 13 - Tielt - Dentergem - Waregem/ Dienstregeling
- 591 - Aarschot - Tielt, Rest - Tielt, Stelplaats/ Dienstregeling
- 21 - Hasselt - Alken - Sint-Truiden - Landen/ Dienstregeling
- 458 - Poppel - Weelde - Merksplas - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 108 - Wiemesmeer - Zutendaal - Bilzen - Hoeselt/ Dienstregeling
- 1 - Mechelen Station - Centrum - Sint-Libertuskerk/ Dienstregeling
- 380 - Leuven - Boutersem - Tienen/ Dienstregeling