305 Lijn
Oss via Uden - Eindhoven
Bravo (Arriva)
Bravo (Arriva) 305 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 305 (Oss) heeft in totaal 17 haltes. Het beginpunt is Eindhoven, Centraal Station en het eindpunt is Oss, Centraal Station.
Kies een van onderstaande bus 305 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Oss (17 haltes)
Eindhoven, Centraal Station
Eindhoven, Tu Eindhoven
Sint Oedenrode, Oprit A50
Veghel, Corridor
Veghel, Biezendijk
Veghel, Oprit N265
Veghel, Busstation
Veghel, De Muntelaar
Veghel, Hintelstraat
Uden, Velmolenweg
Uden, Busstation (A)
Uden, Hobostraat
Uden, Ziekenhuis
Nistelrode, Noorderbaan
Heesch, Stationsplein
Oss, Titus Brandsmalaan
Oss, Centraal Station
305 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 305?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 305 om 05:54
Hoe laat vertrekt de laatste bus 305?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 305 om 21:47..
Wanneer komt bus 305 aan?
Wanneer komt de Oss via Uden - Eindhoven Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Oss via Uden - Eindhoven Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 305 (Oss) bus tarief?
Het Oss via Uden - Eindhoven (Oss) bus tarief is €1.21 - €9.61.
Rijdt Bravo (Arriva)'s 305 bus lijn op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag?
De 305 bus's diensttijden op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 305 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 305 bus station te bekijken.
Bus 305 dienstregeling
305 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:54 - 21:47
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:54 - 21:47 | 9 - 32 |
di. | 05:54 - 21:47 | 9 - 32 |
wo. | 05:54 - 21:47 | 9 - 32 |
do. | 05:54 - 21:47 | 24 - 46 |
vr. | 05:54 - 21:47 | 24 - 46 |
za. | 06:33 - 21:49 | 58 - 60 |
zo. | 09:28 - 21:47 | 60 |
Bravo (Arriva) bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 305 (van Eindhoven, Centraal Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 305 (Oss) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Bravo (Arriva).
305 lijn bus tarief
De ritprijs voor Bravo (Arriva) 305 (Oss) ligt tussen €1.21 en €9.61. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van Bravo (Arriva), gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van Bravo (Arriva).
305 (Bravo (Arriva))
De eerste stop van de 305 bus-route is Eindhoven, Centraal Station en de laatste halte is Oss, Centraal Station. 305 (Oss) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 305 heeft 17 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 69 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Bravo (Arriva), een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 305 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 305 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 305 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 305 (Oss) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 305 bus tracker of een live Bravo (Arriva) bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Bravo (Arriva) of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Bravo (Arriva) en elk bus, inclusief lijn 305, in Netherlands.
305 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Bravo (Arriva) in Netherlands
- 292 - Sint Anthonis - Boxmeer/ Dienstregeling
- 136 - Tilburg via Waalwijk - 's-Hertogenbosch/ Dienstregeling
- 204 - Best - Schijndel/ Dienstregeling
- 662 - Maren-Kessel - Oss/ Dienstregeling
- 620 - Werkendam - Dordrecht/ Dienstregeling
- 9 - Stadsdienst 's-Hertogenbosch | Maasoever via CS en JBZ - Vught/ Dienstregeling
- 618 - Moerdijk - Drie hoefijzers/ Dienstregeling
- 295 - Hilvarenbeek - Goirle/ Dienstregeling
- 231 - Waalwijk via 's-Gravenmoer - Rijen/ Dienstregeling
- 306 - Uden - 's-Hertogenbosch/ Dienstregeling
- 135 - Wijk en Aalburg - 's-Hertogenbosch/ Dienstregeling
- 158 - Veghel - 's-Hertogenbosch/ Dienstregeling
- 820 - Bravoflex/ Dienstregeling
- 614 - Anna Jacobapolder - Steenbergen/ Dienstregeling
- 207 - 's-Hertogenbosch - Cromvoirt/ Dienstregeling
- 690 - Grave - Heesch/ Dienstregeling
- 670 - Wagenberg - Andel Prinsentuin/ Dienstregeling
- 643 - Boxtel - 's-Hertogenbosch/ Dienstregeling
- 1 - Stadsdienst Tilburg | St. Elisabeth Ziekenhuis - Quirijnstok/ Dienstregeling
- 674 - Loon op Zand - Andel Prinsentuin/ Dienstregeling