305 Lijn
Amsterdam Centraal - Ilpendam - Purmerend - Middenbeemster - De Rijp
EBS
EBS 305 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 305 (Purmerend Centrum) heeft in totaal 8 haltes. Het beginpunt is Amsterdam, Station Noord en het eindpunt is Purmerend, Tramplein.
Kies een van onderstaande bus 305 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Purmerend Centrum (8 haltes)
Amsterdam, Station Noord
Schouw, Splitsing
Watergang, Watergang
Ilpendam, Ilpendam
Purmerend, Vurige Staart
Purmerend, Jan Blankenbrug
Purmerend, Rozenstraat
Purmerend, Tramplein
305 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 305?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 305 om 05:49
Hoe laat vertrekt de laatste bus 305?
Op zondag gaat de laatste bus 305 om 18:34..
Wanneer komt bus 305 aan?
Wanneer komt de Amsterdam Centraal - Ilpendam - Purmerend - Middenbeemster - De Rijp Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Amsterdam Centraal - Ilpendam - Purmerend - Middenbeemster - De Rijp Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 305 (Purmerend Centrum) bus tarief?
Het Amsterdam Centraal - Ilpendam - Purmerend - Middenbeemster - De Rijp (Purmerend Centrum) bus tarief is €1.09 - €2.90.
Rijdt EBS's 305 bus lijn op Konings verjaardag and Bevrijdingsdag?
De 305 bus's diensttijden op Konings verjaardag and Bevrijdingsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 305 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 305 bus station te bekijken.
Bus 305 dienstregeling
305 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:49 - 22:52
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:49 - 22:52 | 20 - 30 |
di. | 05:49 - 22:52 | 20 - 30 |
wo. | 05:49 - 22:52 | 20 - 30 |
do. | 05:49 - 22:52 | 20 - 30 |
vr. | 05:49 - 22:52 | 20 - 30 |
za. | 09:59 - 23:04 | 10 - 30 |
zo. | 11:04 - 18:34 | 30 |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 305 (van Amsterdam, Station Noord), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 305 (Purmerend Centrum) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
305 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 305 (Purmerend Centrum) ligt tussen €1.09 en €2.90. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
305 (EBS)
De eerste stop van de 305 bus-route is Amsterdam, Station Noord en de laatste halte is Purmerend, Tramplein. 305 (Purmerend Centrum) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 305 heeft 8 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 14 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 305 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 305 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 305 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 305 (Purmerend Centrum) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 305 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 305, in Netherlands.
305 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 827 - Den Haag - Honselersdijk/ Dienstregeling
- 63 - Zaandam Station - Assendelft/ Dienstregeling
- 563 - Wijhe - Raalte/ Dienstregeling
- 216 - Harderwijk - Almere Stad/ Dienstregeling
- 37 - Den Haag Leyenburg - Delft/ Dienstregeling
- 502 - Vorchten - Wezep/ Dienstregeling
- 6 - Station - Ittersumerbroek/ Dienstregeling
- 103 - Purmerend - De Purmer - Monnickendam/ Dienstregeling
- 625 - Zeewolde - Amersfoort Guido de Bres/ Dienstregeling
- 8 - Station - Ittersumerbroek/ Dienstregeling
- 40 - Meppel - Zwolle/ Dienstregeling
- 102 - Ringlijn Purmerend/ Dienstregeling
- 284 - Delfgauw - Pijnacker - Den Haag Ypenburg/ Dienstregeling
- 676 - Elspeet - Hoornbeeck/Van Lodenstein/ Dienstregeling
- 101 - Harderwijk - Amersfoort Vathorst/ Dienstregeling
- 10 - Station - Holtenbroek/ Dienstregeling
- 13 - Station - Aa-landen/ Dienstregeling
- 143 - Lelystad - Kampen/ Dienstregeling
- 174 - Zwolle - Genemuiden/ Dienstregeling
- 6 - Station Centrum - Duinbeek/ Dienstregeling