308 Lijn
Amsterdam Noord - Ilpendam - Purmerend Weidevenne
EBS
EBS 308 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 308 (Purmerend Weidevenne) heeft in totaal 14 haltes. Het beginpunt is Amsterdam, Station Noord en het eindpunt is Purmerend, Neckerstraat.
Kies een van onderstaande bus 308 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Purmerend Weidevenne (14 haltes)
Amsterdam, Station Noord
Schouw, Splitsing
Ilpendam, Ilpendam
Purmerend, Vurige Staart
Purmerend, Azielaan
Purmerend, Eufraatlaan
Purmerend, Karavaanstraat
Purmerend, Zoeloestraat
Purmerend, Orinocostraat
Purmerend, Savannestraat
Purmerend, Retiropark
Purmerend, Vallettastraat
Purmerend, Vuurtorengracht
Purmerend, Neckerstraat
308 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 308?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 308 om 00:27
Hoe laat vertrekt de laatste bus 308?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 308 om 23:57..
Wanneer komt bus 308 aan?
Wanneer komt de Amsterdam Noord - Ilpendam - Purmerend Weidevenne Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Amsterdam Noord - Ilpendam - Purmerend Weidevenne Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 308 (Purmerend Weidevenne) bus tarief?
Het Amsterdam Noord - Ilpendam - Purmerend Weidevenne (Purmerend Weidevenne) bus tarief is €1.06 - €3.40.
Is er een 308 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 308 bus station te bekijken.
Bus 308 dienstregeling
308 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 00:27 - 23:57
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 00:27 - 23:57 | 30 |
di. | 00:27 - 23:57 | 10 - 20 |
wo. | 00:27 - 23:57 | 10 - 20 |
do. | 00:27 - 23:57 | 10 - 20 |
vr. | 00:27 - 23:57 | 10 - 20 |
za. | 00:27 - 23:57 | 15 - 30 |
zo. | 00:27 - 23:57 | 30 |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 308 (van Amsterdam, Station Noord), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 308 (Purmerend Weidevenne) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
308 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 308 (Purmerend Weidevenne) ligt tussen €1.06 en €3.40. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
308 (EBS)
De eerste stop van de 308 bus-route is Amsterdam, Station Noord en de laatste halte is Purmerend, Neckerstraat. 308 (Purmerend Weidevenne) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 308 heeft 14 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 24 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 308 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 308 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 308 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 308 (Purmerend Weidevenne) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 308 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 308, in Netherlands.
308 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 1 - Station Centrum - Lelystad-Haven/ Dienstregeling
- 646 - Station - Aeres Hogeschool/ Dienstregeling
- 30 - Hoogeveen - Hardenberg/ Dienstregeling
- 84 - Stadsdienst Spijkenisse | Maaswijk - Metro Centrum/ Dienstregeling
- N94 - Amsterdam Centraal via Zaandam - Krommenie/ Dienstregeling
- 278 - Amsterdam Zuidoost via Edam - Volendam/ Dienstregeling
- 105 - Hellevoetsluis via Rozenburg - Spijkenisse/ Dienstregeling
- 7 - Station via Kloosterlanden - Station/ Dienstregeling
- 119 - Amsterdam Noord - Landsmeer/ Dienstregeling
- 526 - Wilsum - Hattem/ Dienstregeling
- 150 - Zeewolde - Almere Stad/ Dienstregeling
- 660 - Deventer - Holten Scholengem./ Dienstregeling
- 147 - Dronten - Harderwijk/ Dienstregeling
- 171 - Blokzijl - Zwolle/ Dienstregeling
- 166 - Raalte - Zwolle Hessenpoort/ Dienstregeling
- 620 - Harderwijk - Amersfoort Guido de Bres/ Dienstregeling
- 112 - Nunspeet - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 218 - Urk - Lelystad/ Dienstregeling
- 679 - Vollenhove - Meppel/ Dienstregeling
- 11 - Station - Gelre Ziekenhuis/ Dienstregeling