31 Lijn
Aarschot - Langdorp - Scherpenheuvel - Diest
De Lijn
De Lijn 31 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 31 (Testelt Station) heeft in totaal 24 haltes. Het beginpunt is Aarschot Station Perron 8 en het eindpunt is Testelt Station.
Bus 31 vertrekt volgende week eens per dag om 15:43 en rijdt op: maandag, dinsdag, donderdag.
Kies een van onderstaande bus 31 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Testelt Station (24 haltes)
Aarschot Station Perron 8
Aarschot Gilsonplein
Aarschot Sancta Maria
Aarschot Kerk
Aarschot Moederhuis
Aarschot Sint-Jozefscollege
Aarschot Medisch Centrum
Langdorp Cranenskapelstraat
Langdorp Vuurmolenstraat
Langdorp School
Langdorp Station
Langdorp Papenkant
Langdorp Venneloopstraat
Langdorp Welkensvenstraat
Langdorp Kleine Vleminckxstr.
Langdorp Klein Opperstraat
Herselt Varenwinkel
Langdorp Solide
Wolfsdonk School
Langdorp Roosstraat
Langdorp Kabien
Langdorp Drie Wegen
Testelt Haneberg
Testelt Station
31 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 31?
Op maandag, dinsdag, donderdag rijdt de eerste bus 31 om 15:43
Hoe laat vertrekt de laatste bus 31?
Op maandag, dinsdag, donderdag gaat de laatste bus 31 om 15:43..
Wanneer komt bus 31 aan?
Wanneer komt de Aarschot - Langdorp - Scherpenheuvel - Diest Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Aarschot - Langdorp - Scherpenheuvel - Diest Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 31 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 31 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 31 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 31 bus station te bekijken.
Bus 31 dienstregeling
31 bus route actief op maandag, dinsdag, donderdag. Reguliere diensturen: 15:43
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 15:43 | Enkel vertrek |
di. | 15:43 | Enkel vertrek |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 15:43 | Enkel vertrek |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 31 (van Aarschot Station Perron 8), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 31 (Testelt Station) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
31 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 31 (Testelt Station) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
31 (De Lijn)
De eerste stop van de 31 bus-route is Aarschot Station Perron 8 en de laatste halte is Testelt Station. 31 (Testelt Station) is operationeel op maandag, dinsdag, donderdag.
Aanvullende informatie: 31 heeft 24 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 41 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 31 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 31 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 31 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 31 (Testelt Station) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 31 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 31, in Belgique.
De Lijn in Belgique
- 79 - Oostakker - Desteldonk - Wachtebeke - Zelzate/ Dienstregeling
- 41 - Gent Zuid - Merelbeke - Gavere - Oudenaarde/ Dienstregeling
- 447 - Essen Hoek - Horendonk - Wuustwezel/ Dienstregeling
- 329 - Aarschot-Herselt-Blauberg-Westerlo-Oevel-Geel/ Dienstregeling
- 50 - Gent Sint-Pieters-Drongen-Eeklo-Maldegem-Brugge/ Dienstregeling
- 555 - Schoolbus Leuven - Sint-Pieters-Woluwe/ Dienstregeling
- 107 - Tongeren - Bilzen - Zutendaal - Genk/ Dienstregeling
- 591 - Aarschot - Tielt, Rest - Tielt, Stelplaats/ Dienstregeling
- 20 - Gent Sint-Pieters-Melle-Oordegem-Erpe V.-Aalst/ Dienstregeling
- 334 - Neerpelt - Overpelt/ Dienstregeling
- 91 - Berchem Station - Mortsel - Waarloos/ Dienstregeling
- 5 - Genk-Zuid-Langerlo-Station-Waterschei-Zwartberg/ Dienstregeling
- 337 - Peer - Meeuwen - Genk/ Dienstregeling
- 318 - Brussel - Moorsel - Leuven/ Dienstregeling
- 883 - Aalter - Lotenhulle - Ruiselede - Tielt/ Dienstregeling
- 459 - Ravels - Weelde - Merksplas - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 290 - Boom - Niel - Antwerpen/ Dienstregeling
- 55 - Gent Sint-Pieters-Langerbrugge-Ertvelde-Zelzate/ Dienstregeling
- 212 - Turnhout - Gierle - Tielen - Lichtaart - Herentals/ Dienstregeling
- 637 - Lanaken - Eisden - Maaseik/ Dienstregeling