33 Lijn
Fleron Gare→Trooz Gare S.N.C.B.
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 33 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 33 (Fleron Gare→Trooz Gare S.N.C.B.) heeft in totaal 16 haltes. Het beginpunt is Fleron Gare en het eindpunt is Trooz Gare S.N.C.B..
Kies een van onderstaande bus 33 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Fleron Gare→Trooz Gare S.N.C.B. (16 haltes)
Fleron Gare
Fleron La Clé
Fleron Chemin De Hotteux
Ayeneux Cour Des Frenaux
Ayeneux Carrières Des Heids
Prayon Fours À Chaux
Prayon Forêt Bay Bonnet
Prayon Moulin Maréchal
Foret Eglise
Prayon Fonds De Forêt
Prayon Petit Pont Cité
Prayon Maison Communale
Prayon Villa Jean
Prayon Casino
Prayon Ecole
Trooz Gare S.N.C.B.
33 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 33?
Op maandag, dinsdag, woensdag rijdt de eerste bus 33 om 06:58
Hoe laat vertrekt de laatste bus 33?
Op zaterdag gaat de laatste bus 33 om 12:35..
Wanneer komt bus 33 aan?
Wanneer komt de Fleron Gare→Trooz Gare S.N.C.B. Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Fleron Gare→Trooz Gare S.N.C.B. Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Liège - Verviers's 33 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 33 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 33 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 33 bus station te bekijken.
Bus 33 dienstregeling
33 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, zaterdag. Reguliere diensturen: 06:58 - 16:30
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:58 - 16:30 | 55 |
di. | 06:58 - 16:30 | 55 |
wo. | 06:58 - 15:35 | 517 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | 12:35 | Enkel vertrek |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 33 (van Fleron Gare), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 33 (Fleron Gare→Trooz Gare S.N.C.B.) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
33 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 33 (Fleron Gare→Trooz Gare S.N.C.B.) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
33 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 33 bus-route is Fleron Gare en de laatste halte is Trooz Gare S.N.C.B.. 33 (Fleron Gare→Trooz Gare S.N.C.B.) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: 33 heeft 16 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 14 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 33 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 33 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 33 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 33 (Fleron Gare→Trooz Gare S.N.C.B.) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 33 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 33, in Belgique.
33 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 33 - Chenee Vieille Barrière→Trooz Péry / Dienstregeling
- 33 - Chenee Vieille Barrière→Vaux-Sous-Chevremont Rue De La Vesdre / Dienstregeling
- 33 - Fleron Gare→Trooz Péry / Dienstregeling
- 33 - Fleron Gare→Trooz Péry / Dienstregeling
- 33 - Fleron Rue Lapierre→Liege République Française / Dienstregeling
- 33 - Liege République Française→Fleron Gare / Dienstregeling
- 33 - Liege République Française→Jupille Les Bruyères / Dienstregeling
- 33 - Liege République Française→Trooz Gare S.N.C.B. / Dienstregeling
- 33 - Liege République Française→Trooz Péry / Dienstregeling
- 33 - Liege République Française→Trooz Péry / Dienstregeling
- 33 - Liege République Française→Vaux-Sous-Chevremont Rue De La Vesdre / Dienstregeling
- 33 - Magnee Rue Des Pommiers→Liege République Française / Dienstregeling
- 33 - Trooz Gare S.N.C.B.→Liege République Française / Dienstregeling
- 33 - Trooz Gare S.N.C.B.→Trooz Péry / Dienstregeling
- 33 - Trooz Péry→Liege République Française / Dienstregeling
- 33 - Trooz Péry→Liege République Française / Dienstregeling
- 33 - Vaux-Sous-Chevremont Rue De La Vesdre→Liege République Française / Dienstregeling
- 33 - Vaux-Sous-Chevremont Rue De La Vesdre→Liege République Française / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 173 - Slins - Milmort - Oupeye - Visé/ Dienstregeling
- 95 - Plainevaux - Rotheux - Neuville/ Dienstregeling
- 91 - Flémalle (Trixhes) - Seraing (B.Abbaye) - Neuville/ Dienstregeling
- 165 - Aywaille - Hamoir/ Dienstregeling
- 405 - Cheneux - Meiz - Bernister - Burnenville/ Dienstregeling
- 708 - Ningloheid - Thiervaux - Pl. Verte - Andrimont/ Dienstregeling
- 111 - Proxibus de Seraing/ Dienstregeling
- 67 - Liège - Jupille - Barchon - Dalhem - Visé/ Dienstregeling
- 128 - Waremme - Geer - Hannut/ Dienstregeling
- 377 - Liège - Esneux - Comblain-au-Pont/ Dienstregeling
- 706 - Champs des Oiseaux-G. Centrale-Pl. Verte-Heusy P+R/ Dienstregeling
- 402 - St-Vith - Schönberg - Heppenbach - Hepscheid/ Dienstregeling
- 122 - Montegnée - Tilleur - St-Nicolas/ Dienstregeling
- 738 - Verviers - Battice - Thimister - Aubel/ Dienstregeling
- 388 - Verviers - Theux - Spa/ Dienstregeling
- 248 - Guillemins - Liege Science Park - Sart-Tilman/ Dienstregeling
- 439 - Moelingen/Mouland - Veurs - SPV/FSP - SMV/FSM/ Dienstregeling
- 96 - Terwagne - Clavier - Les Avins - Ocquier - Ouffet/ Dienstregeling
- 2 - 20 Août - Tilleur - Seraing - Boncelles-CHU/ Dienstregeling
- 48 - 20 Août - Guillemins - Sart-Tilman Université -CHU/ Dienstregeling