346 Lijn
Tintigny Ecole→Saint-Vincent Eglise
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 346 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 346 (Tintigny Ecole→Saint-Vincent Eglise) heeft in totaal 19 haltes. Het beginpunt is Tintigny Ecole en het eindpunt is Saint-Vincent Eglise.
Bus 346 vertrekt volgende week eens per dag om 12:20 en rijdt op: woensdag.
Kies een van onderstaande bus 346 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Tintigny Ecole→Saint-Vincent Eglise (19 haltes)
Tintigny Ecole
Tintigny Grand Rue 122
Breuvanne Haut Des Fagots
Breuvanne Ecole
Ansart Rue du Centenaire
Ansart Rue du Chapon
Harinsart La Vieille Ecole
Villers-Sur-Semois Rue Joseph Weicker
Han Centre
Tintigny Route De Han
Tintigny Rue De La Station
Tintigny Route De Poncelle
Poncelle Rue du Plane
Poncelle Monument
Tintigny Carrefour
Tintigny Grand Rue 122
Breuvanne Haut Des Fagots
Saint-Vincent Rue De La Tayette
Saint-Vincent Eglise
346 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 346?
Op woensdag rijdt de eerste bus 346 om 12:20
Hoe laat vertrekt de laatste bus 346?
Op woensdag gaat de laatste bus 346 om 12:20..
Wanneer komt bus 346 aan?
Wanneer komt de Tintigny Ecole→Saint-Vincent Eglise bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Tintigny Ecole→Saint-Vincent Eglise bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 346 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 346 bus station te bekijken.
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 346 (van Tintigny Ecole), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 346 (Tintigny Ecole→Saint-Vincent Eglise) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
346 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 346 (Tintigny Ecole→Saint-Vincent Eglise) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
346 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 346 bus-route is Tintigny Ecole en de laatste halte is Saint-Vincent Eglise. 346 (Tintigny Ecole→Saint-Vincent Eglise) is operationeel op woensdag.
Aanvullende informatie: 346 heeft 19 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 35 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 346 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 346 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 346 Realtime bus Tracker
Volg lijn 346 (Tintigny Ecole→Saint-Vincent Eglise) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 346 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 346, in Belgique.
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 38 - Virton - Lamorteau - Virton/ Dienstregeling
- 5 - Salzinnes (Hayettes) - Beez/ Dienstregeling
- 163D2 - Gouvy - Limerlé - Houffalize/ Dienstregeling
- 24 - Florenville - Gérouville - Virton/ Dienstregeling
- 816 - Namur - Meeffe/ Dienstregeling
- 51 - Namur(Gare) - Namur (P+R St Nicolas/ Dienstregeling
- 74/2 - Philibus des Fagnes/ Dienstregeling
- E78 - Bastogne - Marloie - Marche - Namur/ Dienstregeling
- 292 - Arlon - Schockville - Attert/ Dienstregeling
- 57/1 - Ciney - Leignon/ Dienstregeling
- 54/4 - Martelange - Habay/ Dienstregeling
- 138B - Charleroi - Florennes/ Dienstregeling
- E86 - Namur - Couvin/ Dienstregeling
- 83 - Virton - Aubange - Luxembourg/ Dienstregeling
- 58 - Marbehan - Habay/ Dienstregeling
- 22 - Carignan - Florenville - Arlon/ Dienstregeling
- 91 - Boucle Urbaine de Waha/ Dienstregeling
- 30 - Namur - Bois-de-Villers/ Dienstregeling
- 89 - Namur - Naninne/ Dienstregeling
- E84 - Namur - Hannut - Waremme/ Dienstregeling