362 Lijn
Aywaille - Banneux - Theux - Spa
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 362 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 362 (Cornemont Village→Theux St-Roch) heeft in totaal 18 haltes. Het beginpunt is Cornemont Village en het eindpunt is Theux St-Roch.
Bus 362 vertrekt volgende week eens per dag om 07:58 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 362 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Cornemont Village→Theux St-Roch (18 haltes)
Cornemont Village
Cornemont 4
Louveigne Rue De La Gendarmerie 82
Louveigne Gendarmerie
Louveigne Maison Reuter
Louveigne Tilleul
Louveigne Rue Doyard 30
Louveigne Carrefour Rue Doyard
Banneux Rue Claire Fagne
Banneux Eglise
Banneux Route De Pepinster
Banneux Camping Des Peupliers
Banneux Route De Hautregard
Theux Mont
Theux Cimetière
Theux Route De Jevoumont
Theux Belvédère
Theux St-Roch
362 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 362?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 362 om 07:58
Hoe laat vertrekt de laatste bus 362?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 362 om 07:58..
Wanneer komt bus 362 aan?
Wanneer komt de Aywaille - Banneux - Theux - Spa Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Aywaille - Banneux - Theux - Spa Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Liège - Verviers's 362 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 362 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 362 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 362 bus station te bekijken.
Bus 362 dienstregeling
362 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:58
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:58 | Enkel vertrek |
di. | 07:58 | Enkel vertrek |
wo. | 07:58 | Enkel vertrek |
do. | 07:58 | Enkel vertrek |
vr. | 07:58 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 362 (van Cornemont Village), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 362 (Cornemont Village→Theux St-Roch) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
362 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 362 (Cornemont Village→Theux St-Roch) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
362 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 362 bus-route is Cornemont Village en de laatste halte is Theux St-Roch. 362 (Cornemont Village→Theux St-Roch) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 362 heeft 18 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 26 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 362 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 362 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 362 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 362 (Cornemont Village→Theux St-Roch) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 362 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 362, in Belgique.
362 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 362 - Aywaille Gare Sncb→Spa Pompea / Dienstregeling
- 362 - Aywaille Gare Sncb→Theux St-Roch / Dienstregeling
- 362 - Louveigne Tilleul→Aywaille Gare Sncb / Dienstregeling
- 362 - Louveigne Tilleul→Cornemont Village / Dienstregeling
- 362 - Spa Pompea→Louveigne Tilleul / Dienstregeling
- 362 - Sprimont Fond Leval→Theux St-Roch / Dienstregeling
- 362 - Theux St-Roch→Aywaille Gare Sncb / Dienstregeling
- 362 - Theux St-Roch→Louveigne Tilleul / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 10 - Gare Léopold - Beyne - Fléron - Magnée - Romsée/ Dienstregeling
- 724 - Verviers - Hèvremont - Dolhain - Membach - Eupen/ Dienstregeling
- 143 - Huy - Couthuin - Andenne/ Dienstregeling
- 57 - Guillemins - Bierset (Liege Airport)/ Dienstregeling
- 87 - Ans - Rocourt - Liers/ Dienstregeling
- 188 - Pepinster - Trooz - Prayon/ Dienstregeling
- 19 - St-Lambert - Ans - Cité Lonay - XIV Verges/ Dienstregeling
- 6 - Quai Roosevelt - Herstal - Wandre - Cheratte/ Dienstregeling
- 96 - Terwagne - Clavier - Les Avins - Ocquier - Ouffet/ Dienstregeling
- 106 - Gd-Rechain - Soiron-Nessonvaux-Olne-Soumagne-Herve/ Dienstregeling
- 68 - Liège - Jupille - Retinne - Fléron - Soumagne/ Dienstregeling
- 100 - Bassenge - Eben-Emael/ Dienstregeling
- 81 - St-Lambert - Montegnée - Grâce-Hollogne - Mons/ Dienstregeling
- 140 - Liège - Wandre - Visé/ Dienstregeling
- 20 - Darchis - Guillemins - Cointe - Sclessin/ Dienstregeling
- 275 - Oreye - Crisnée - Kemexhe - Xhendremael - Tongeren/ Dienstregeling
- 15 - Jemeppe - Seraing (Hôpital Bois de l'Abbaye)/ Dienstregeling
- 86 - Jemeppe - Verlaine/ Dienstregeling
- 242 - Lierneux - Trois-Ponts/ Dienstregeling