416 Lijn
Dordrecht - Alblasserdam
Qbuzz
Qbuzz 416 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 416 (Dordrecht Cs Via Leerpark) heeft in totaal 8 haltes. Het beginpunt is Alblasserdam, Hoogendijk en het eindpunt is Dordrecht, Centraal Station (Perron C).
Kies een van onderstaande bus 416 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Dordrecht Cs Via Leerpark (8 haltes)
Alblasserdam, Hoogendijk
Papendrecht, Busstation (Perron D)
Papendrecht, De Lage Waard
Papendrecht, Vijverpark
Papendrecht, Viaduct N3-West (Perron A)
Dordrecht, Gezondheidspark (Perron C)
Dordrecht, Leerpark
Dordrecht, Centraal Station (Perron C)
416 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 416?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 416 om 05:18
Hoe laat vertrekt de laatste bus 416?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 416 om 13:11..
Wanneer komt bus 416 aan?
Wanneer komt de Dordrecht - Alblasserdam Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Dordrecht - Alblasserdam Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 416 (Dordrecht Cs Via Leerpark) bus tarief?
Het Dordrecht - Alblasserdam (Dordrecht Cs Via Leerpark) bus tarief is €1.21 - €2.85.
Rijdt Qbuzz's 416 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 416 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 416 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 416 bus station te bekijken.
Bus 416 dienstregeling
416 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 05:18 - 13:11
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:18 - 13:11 | 24 - 293 |
di. | 05:18 - 13:11 | 24 - 293 |
wo. | 05:18 - 13:11 | 24 - 293 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 05:18 - 13:11 | 24 - 293 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Qbuzz bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 416 (van Alblasserdam, Hoogendijk), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 416 (Dordrecht Cs Via Leerpark) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Qbuzz.
416 lijn bus tarief
De ritprijs voor Qbuzz 416 (Dordrecht Cs Via Leerpark) ligt tussen €1.21 en €2.85. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van Qbuzz, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van Qbuzz.
416 (Qbuzz)
De eerste stop van de 416 bus-route is Alblasserdam, Hoogendijk en de laatste halte is Dordrecht, Centraal Station (Perron C). 416 (Dordrecht Cs Via Leerpark) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 416 heeft 8 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 21 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Qbuzz, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 416 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 416 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 416 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 416 (Dordrecht Cs Via Leerpark) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 416 bus tracker of een live Qbuzz bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Qbuzz of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Qbuzz en elk bus, inclusief lijn 416, in Netherlands.
416 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Qbuzz in Netherlands
- 14 - Stadskanaal - Winschoten/ Dienstregeling
- 409 - Nachtbus Groningen - Assen/ Dienstregeling
- 78 - Siddeburen - Woldendorp/ Dienstregeling
- 66 - Zoutkamp - Groningen Zernike/ Dienstregeling
- 68 - Winsum - Leens/ Dienstregeling
- 31 - Hoogeveen - Dedemsvaart/ Dienstregeling
- 17 - Scheemda - Winschoten/ Dienstregeling
- 6 - Stadsdienst Groningen | Station Delfzijl - P+R Haren/A28/ Dienstregeling
- 1 - Stadsdienst Assen | TT-Circuit - Marsdijk/ Dienstregeling
- 21 - Ridderkerk - Zwijndrecht/ Dienstregeling
- 178 - Groningen - Appingedam/ Dienstregeling
- 561 - Appingedam - Oosterwijtwerd - Loppersum/ Dienstregeling
- 45 - Middelstum - Loppersum - Spijk - Eemshaven/ Dienstregeling
- 545 - Delfzijl - Farmsum/ Dienstregeling
- 489 - Rotterdam Kral. Zoom - Alblasserdam - Nieuw-Lekkerland/ Dienstregeling
- 563 - Ten Boer - Thesinge - Lewenborg/ Dienstregeling
- 7 - WKC Paddepoel - Vinkhuizen - Hoofdstation/ Dienstregeling
- BB - BestelBuzz Giessenburg/Giessen-Oudekerk/ Dienstregeling
- 74 - Gorinchem - Nieuw-Lekkerland via Groot-Ammers/ Dienstregeling
- 89 - Ureterp - Marum/ Dienstregeling