42 Lijn
Namur - Faulx - Andenne (Seilles)
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 42 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 42 (Mozet Grottes De Goyet→Seilles Gare Des Bus) heeft in totaal 31 haltes. Het beginpunt is Mozet Grottes De Goyet en het eindpunt is Seilles Gare Des Bus.
Bus 42 vertrekt volgende week eens per dag om 06:26 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 42 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Mozet Grottes De Goyet→Seilles Gare Des Bus (31 haltes)
Mozet Grottes De Goyet
Faulx-Les-Tombes Jausse
Faulx-Les-Tombes Château
Faulx-Les-Tombes Chapelle
Faulx-Les-Tombes Ecole
Faulx-Les-Tombes Les Tombes
Faulx-Les-Tombes Materne
Faulx-Les-Tombes Chemin Des Arches
Strud Garage
Strud Cassart
Strud Route De Bonneville
Boneville Route De Strud
Bonneville Ferme
Bonneville Route du Centre
Bonneville Chaudin
Bonneville Chemin De Rouvroy
Bonneville Rouvroy Chapelle
Andenne Chemin De Stud
Andenne Ferme De Vaudaigle
Andenne Chemin De Bonneville
Andenne Groynne
Andenne Nouveau Cimetière
Andenne Palais De Justice
Andenne Place Des Tilleuls
Andenne Ville - 4 Coins
Seilles Rue De La Station
Seilles Rue Godfrind
Seilles Rue Hendschel
Seilles Institut Technique
Seilles Rue du Vigna
Seilles Gare Des Bus
42 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 42?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 42 om 06:26
Hoe laat vertrekt de laatste bus 42?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 42 om 06:26..
Wanneer komt bus 42 aan?
Wanneer komt de Namur - Faulx - Andenne (Seilles) bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Namur - Faulx - Andenne (Seilles) bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 42 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 42 bus station te bekijken.
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 42 (van Mozet Grottes De Goyet), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 42 (Mozet Grottes De Goyet→Seilles Gare Des Bus) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
42 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 42 (Mozet Grottes De Goyet→Seilles Gare Des Bus) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
42 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 42 bus-route is Mozet Grottes De Goyet en de laatste halte is Seilles Gare Des Bus. 42 (Mozet Grottes De Goyet→Seilles Gare Des Bus) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 42 heeft 31 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 38 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 42 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 42 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 42 Realtime bus Tracker
Volg lijn 42 (Mozet Grottes De Goyet→Seilles Gare Des Bus) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 42 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 42, in Belgique.
42 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 42 - Namur Gare Des Bus - Quai 7→Strud Garage / Dienstregeling
- 42 - Namur Gare Des Bus - Quai 7→Seilles Gare Des Bus / Dienstregeling
- 42 - Seilles Gare Des Bus→Mozet Grottes De Goyet / Dienstregeling
- 42 - Seilles Gare Des Bus→Namur Gare Des Bus - Quai 8 / Dienstregeling
- 42 - Strud Garage→Namur Gare Des Bus - Quai 8 / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 731 - Saint-Léger - Athus/ Dienstregeling
- 24 - Florenville - Gérouville - Virton/ Dienstregeling
- 441 - Gedinne - Willerzie - Vencimont/ Dienstregeling
- 21 - Namur - Maredsous/ Dienstregeling
- 11/2 - Marloie - Melreux/ Dienstregeling
- 71 - Gembloux - Eghezée/ Dienstregeling
- 132A - Walcourt - Cerfontaine - Philippeville/ Dienstregeling
- 14/6 - Houffalize - Vielsalm - Schmiede/ Dienstregeling
- 413/2 - Juseret - Traimont - Sibret - Bastogne/ Dienstregeling
- 64 - Namur - Biesme/ Dienstregeling
- 64B - Namur - La Navinne - Malonne (Malpas)/ Dienstregeling
- 24 - Arlon - Steinfort/ Dienstregeling
- 72 - Namur - Bovesse/ Dienstregeling
- 9 - Alle-sur-semois - Gedinne - Beauraing/ Dienstregeling
- 6B - Namur - Bauce - Malonne (Malpas)/ Dienstregeling
- 22 - Carignan - Florenville - Arlon/ Dienstregeling
- C - Arlon - Semois (ligne urbaine)/ Dienstregeling
- 58 - Créalys - Spy - Moignelée/ Dienstregeling
- 131 - Dinant - Thynes - Spontin/ Dienstregeling
- 5/5 - Maissin - Libin - Saint-Hubert/ Dienstregeling