42 Lijn
Gent Zuid - Merelbeke - Melle
De Lijn
De Lijn 42 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 42 (Gent Zuid Perron 7) heeft in totaal 30 haltes. Het beginpunt is Melle Autostradeweg en het eindpunt is Gent Zuid Perron 7.
Kies een van onderstaande bus 42 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Gent Zuid Perron 7 (30 haltes)
Melle Autostradeweg
Melle Leeuwerikstraat
Melle Ocmw
Melle Station
Melle Park Ter Linden
Melle Gontrode Heirweg
Melle Karus Melle
Merelbeke Campus Diergeneeskunde
Merelbeke Ruiterstraat
Merelbeke Lembergsesteenweg
Merelbeke Wijnpeerstraat
Merelbeke Lamstraat
Merelbeke Kloosterstraat
Merelbeke Molenhoek
Merelbeke Kerk
Merelbeke Hebbelynckstraat
Merelbeke Waterstraat
Merelbeke Plataan
Merelbeke Ringvaartstraat
Merelbeke Bergstraat
Merelbeke Van Goethemstraat
Merelbeke Benoitlaan
Merelbeke Koestraat
Ledeberg Eindeke
Ledeberg Botermarkt
Ledeberg P+R Ledeberg (Hundelgemsesteenweg)
Ledeberg P+R Ledeberg
Gent Sint-Lievenspoort (Zuidpark)
Gent Vijfwindgatenstraat
Gent Zuid Perron 7
42 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 42?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 42 om 06:08
Hoe laat vertrekt de laatste bus 42?
Op zondag gaat de laatste bus 42 om 19:28..
Wanneer komt bus 42 aan?
Wanneer komt de Gent Zuid - Merelbeke - Melle Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Gent Zuid - Merelbeke - Melle Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 42 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 42 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 42 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 42 bus station te bekijken.
Bus 42 dienstregeling
42 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:08 - 19:48
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:08 - 19:48 | 28 - 69 |
di. | 06:08 - 19:48 | 28 - 69 |
wo. | 06:08 - 19:48 | 28 - 69 |
do. | 06:08 - 19:48 | 28 - 69 |
vr. | 06:08 - 19:48 | 28 - 69 |
za. | 07:40 - 19:48 | 60 - 68 |
zo. | 09:28 - 19:28 | 56 - 64 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 42 (van Melle Autostradeweg), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 42 (Gent Zuid Perron 7) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
42 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 42 (Gent Zuid Perron 7) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
42 (De Lijn)
De eerste stop van de 42 bus-route is Melle Autostradeweg en de laatste halte is Gent Zuid Perron 7. 42 (Gent Zuid Perron 7) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 42 heeft 30 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 39 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 42 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 42 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 42 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 42 (Gent Zuid Perron 7) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 42 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 42, in Belgique.
42 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 295 - Boom - Reet - Niel - Antwerpen/ Dienstregeling
- 64 - Aalter - Eeklo/ Dienstregeling
- 136 - Groot-bijgaarden - Diesdelle - Alsemberg/ Dienstregeling
- 19 - Sportpaleis - Deurne Zuid/ Dienstregeling
- 485 - Peer - Grote-Brogel - Kaulille - Hamont College/ Dienstregeling
- 346 - Landen - Tienen/ Dienstregeling
- 762 - Antwerpen - Kaai 210 CMB (-AOR)/ Dienstregeling
- 532 - Mechelen - Aarschot via Werchter/ Dienstregeling
- 519 - Schoolbus Moorsel - Tervuren/ Dienstregeling
- 520 - Schoolbus Linden - Kessel-Lo - Leuven - Heverlee/ Dienstregeling
- 43 - Sint-Niklaas-Kemzeke-Stekene-Moerbeke Waas/ Dienstregeling
- 741 - Gent Sint-Pieters-Oostakker-Zaffelare-Lokeren/ Dienstregeling
- 352 - Diksmuide - Zarren - Kortemark - Lichtervelde/ Dienstregeling
- 730 - Brasschaat De Golf - Ekeren - Antwerpen/ Dienstregeling
- 211 - Brugge - Moerbrugge - Hertsberge - Ruddervoorde/ Dienstregeling
- 267 - Kinrooi - Tongerlo - Bree/ Dienstregeling
- 318 - Brugge Station - VIVES - Sint-Willibrordus/ Dienstregeling
- 83 - Kortrijk - Aalbeke - Moeskroen/ Dienstregeling
- 4 - Kortrijk Station - Bissegem Tientjesstraat/ Dienstregeling
- 543 - Schoolbus Merchtem - Wemmel Campus/ Dienstregeling