45 Lijn
Middelstum - Loppersum - Spijk - Eemshaven
Qbuzz
Qbuzz 45 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 45 (Spijk) heeft in totaal 20 haltes. Het beginpunt is Middelstum, Delleweg en het eindpunt is Spijk, Hoofdweg Zuid.
Kies een van onderstaande bus 45 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Spijk (20 haltes)
Middelstum, Delleweg
Stedum, Weersterweg
Loppersum, Molen
Loppersum, Station (Perron B)
Loppersum, Stork
Zeerijp, Lopsterweg
Zeerijp, Kerk
Zeerijp, Borgweg
Zeerijp, Eenumerweg
T Zandt, Tolweg
T Zandt, Boslaan
T Zandt, Gerard V Damstraat
T Zandt, Lissebonsepad
T Zandt, Vinkenpad
T Zandt, Korendijk
Godlinze, Hooiweg
Godlinze, Maastricht
Godlinze, Provincialeweg
Losdorp, Westendorpweg
Spijk, Hoofdweg Zuid
45 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 45?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 45 om 07:44
Hoe laat vertrekt de laatste bus 45?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 45 om 17:38..
Wanneer komt bus 45 aan?
Wanneer komt de Middelstum - Loppersum - Spijk - Eemshaven Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Middelstum - Loppersum - Spijk - Eemshaven Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 45 (Spijk) bus tarief?
Het Middelstum - Loppersum - Spijk - Eemshaven (Spijk) bus tarief is €1.53 - €5.04.
Rijdt Qbuzz's 45 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 45 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 45 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 45 bus station te bekijken.
Bus 45 dienstregeling
45 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:44 - 17:38
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:44 - 17:38 | 51 |
di. | 07:44 - 17:38 | 51 |
wo. | 07:44 - 17:38 | 51 |
do. | 07:44 - 17:38 | 51 |
vr. | 07:44 - 17:38 | 51 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Qbuzz bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 45 (van Middelstum, Delleweg), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 45 (Spijk) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Qbuzz.
45 lijn bus tarief
De ritprijs voor Qbuzz 45 (Spijk) ligt tussen €1.53 en €5.04. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van Qbuzz, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van Qbuzz.
45 (Qbuzz)
De eerste stop van de 45 bus-route is Middelstum, Delleweg en de laatste halte is Spijk, Hoofdweg Zuid. 45 (Spijk) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 45 heeft 20 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 27 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Qbuzz, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 45 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 45 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 45 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 45 (Spijk) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 45 bus tracker of een live Qbuzz bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Qbuzz of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Qbuzz en elk bus, inclusief lijn 45, in Netherlands.
45 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Qbuzz in Netherlands
- 39 - Surhuisterveen - Groningen/ Dienstregeling
- 27 - Hoogeveen - Emmen/ Dienstregeling
- 416 - Dordrecht - Alblasserdam/ Dienstregeling
- 2 - Zwijndrecht - Dordrecht CS - Dubbeldam/ Dienstregeling
- 32 - Meppel - Hoogeveen/ Dienstregeling
- 1 - Stadsdienst Gorinchem | Gildenwijk/Haarwijk - Station/ Dienstregeling
- 409 - Nachtbus Groningen - Assen/ Dienstregeling
- 43 - Siddeburen - Delfzijl/ Dienstregeling
- 89 - Ureterp - Marum/ Dienstregeling
- 1 - Stadsdienst Assen | TT-Circuit - Marsdijk/ Dienstregeling
- 7 - Stadsdienst Dordrecht | Sterrenburg - CS - Dordtse Kil/ Dienstregeling
- 11 - P+R Reitdiep - Hoofdstation (Via Ring Noord)/ Dienstregeling
- 564 - Appingedam - Overschild - Ten Boer/ Dienstregeling
- 133 - Groningen - Surhuisterveen/ Dienstregeling
- 61 - Groningen - Middelstum - Uithuizen/ Dienstregeling
- 300 - Emmen - Groningen/ Dienstregeling
- 309 - Assen - Groningen/ Dienstregeling
- 10 - Station Noord - HS - Korreweg - P+R Hoogkerk/ Dienstregeling
- 74 - Stadskanaal - Emmen/ Dienstregeling
- 515 - Stadsdienst Hoogezand-Sappemeer/ Dienstregeling