450 Lijn
Weelde Gemeentehuis
De Lijn
De Lijn 450 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 450 (Weelde Gemeentehuis) heeft in totaal 24 haltes. Het beginpunt is Turnhout Station Perron 2 en het eindpunt is Weelde Gemeentehuis.
Kies een van onderstaande bus 450 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Weelde Gemeentehuis (24 haltes)
Turnhout Station Perron 2
Turnhout Zeshoek
Turnhout Markt Perron 6
Turnhout Theobalduskapel
Turnhout Drieskensstraat
Turnhout Meirgoren
Turnhout Van Solmstraat
Oud-Turnhout Polderstraat
Oud-Turnhout Kuiltjesstraat
Oud-Turnhout Werkendam
Oud-Turnhout Heidehuisjes
Oud-Turnhout Leeuwerkstraat
Ravels Kanaaldijk
Ravels Vaartstraat
Ravels Berkenlaan
Ravels Onze-Lieve-Vrouwstraat
Ravels Kerk
Ravels Molenzicht
Ravels Warandestraat
Ravels Arendonksesteenweg
Ravels Eel Kerk
Weelde Moleneinde
Weelde Weeldestraat
Weelde Gemeentehuis
450 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 450?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 450 om 07:32
Hoe laat vertrekt de laatste bus 450?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 450 om 16:32..
Wanneer komt bus 450 aan?
Wanneer komt de Weelde Gemeentehuis bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Weelde Gemeentehuis bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 450 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 450 bus station te bekijken.
Bus 450 dienstregeling
450 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 07:32 - 16:32
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:32 - 16:32 | 60 |
di. | 07:32 - 16:32 | 60 |
wo. | 07:32 - 16:32 | 60 |
do. | 07:32 - 16:32 | 60 |
vr. | 07:32 - 16:32 | 60 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 450 (van Turnhout Station Perron 2), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 450 (Weelde Gemeentehuis) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
450 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 450 (Weelde Gemeentehuis) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
450 (De Lijn)
De eerste stop van de 450 bus-route is Turnhout Station Perron 2 en de laatste halte is Weelde Gemeentehuis. 450 (Weelde Gemeentehuis) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 450 heeft 24 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 36 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 450 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 450 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 450 Realtime bus Tracker
Volg lijn 450 (Weelde Gemeentehuis) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 450 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 450, in Belgique.
450 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 27 - Dendermonde - Baasrode - Sint-Amands/ Dienstregeling
- 333 - Leuven Gasthuisberg - Rotselaar - Tremelo/ Dienstregeling
- 131 - Geraardsbergen - Lierde - Zottegem/ Dienstregeling
- 621 - Genoelselderen - Berg - Tongeren/ Dienstregeling
- 16 - Zuid - Macharius - Sint-Baafskouter/ Dienstregeling
- 90 - Ieper - JYZ - Zonnebeke - Moorslede - Roeselare/ Dienstregeling
- 128 - Brussel - Ninove via de N8/ Dienstregeling
- 287 - Boom - Willebroek - Heindonk - Mechelen/ Dienstregeling
- 66 - Lanaken Ziekenhuis Oost-Limburg - Rekem/ Dienstregeling
- 400 - Hoogstraten - Rijkevorsel - Vlimmeren/ Dienstregeling
- 5 - Genk-Zuid-Langerlo-Station-Waterschei-Zwartberg/ Dienstregeling
- 40 - Brugge - B-Park - Blankenberge/ Dienstregeling
- 349 - Gent St.-Pieters-Destelbergen-Kalken-Zele/ Dienstregeling
- 531 - Schoolbus Kraainem - Zaventem/ Dienstregeling
- 513 - Schoolbus Haacht DB - Rotselaar - Leuven/ Dienstregeling
- 446 - Nieuwmoer - Brecht - scholen Malle/ Dienstregeling
- 2 - Station - Vuurtorenwijk - Breeweg/ Dienstregeling
- 11 - Roeselare-Rumbeke-Izegem-Oostrozebeke-Waregem/ Dienstregeling
- N5 - Kortrijk-Dutsel - Leuven - Overijse - Hoeilaart/ Dienstregeling
- 563 - Schoolbus Tienen - Wommersom - Zoutleeuw/ Dienstregeling