470 Lijn
Snelbus Brussel Noord - Haacht
De Lijn
De Lijn 470 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 470 (Haacht Kerk) heeft in totaal 10 haltes. Het beginpunt is Brussel Noord Opstaphalte en het eindpunt is Haacht Kerk.
Kies een van onderstaande bus 470 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Haacht Kerk (10 haltes)
Brussel Noord Opstaphalte
Brussel Rogier
Botanique / Kruidtuin
Evere Bordet Station
Diegem Dorp
Steenokkerzeel Oud Station
Kampenhout Oud Station
Kampenhout Sas
Haacht Station
Haacht Kerk
470 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 470?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 470 om 15:32
Hoe laat vertrekt de laatste bus 470?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 470 om 18:32..
Wanneer komt bus 470 aan?
Wanneer komt de Snelbus Brussel Noord - Haacht Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Snelbus Brussel Noord - Haacht Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 470 (Haacht Kerk) bus tarief?
Het Snelbus Brussel Noord - Haacht Haacht Kerk) bus tarief is ongeveer €2.40.
Rijdt De Lijn's 470 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 470 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 470 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 470 bus station te bekijken.
Bus 470 dienstregeling
470 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 15:32 - 18:32
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 15:32 - 18:32 | 30 - 60 |
di. | 15:32 - 18:32 | 30 - 60 |
wo. | 15:32 - 18:32 | 30 - 60 |
do. | 15:32 - 18:32 | 30 - 60 |
vr. | 15:32 - 18:32 | 30 - 60 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 470 (van Brussel Noord Opstaphalte), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 470 (Haacht Kerk) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
470 lijn bus tarief
De ritprijs voor De Lijn 470 (Haacht Kerk) is ongeveer €2.40. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van De Lijn, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van De Lijn.
470 (De Lijn)
De eerste stop van de 470 bus-route is Brussel Noord Opstaphalte en de laatste halte is Haacht Kerk. 470 (Haacht Kerk) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 470 heeft 10 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 27 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 470 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 470 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 470 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 470 (Haacht Kerk) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 470 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 470, in Belgique.
470 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 1 - Centrumpendel/ Dienstregeling
- 38 - Centrumbus Blankenberge/ Dienstregeling
- 392 - Aarschot - Houwaart - Tielt - Binkom/ Dienstregeling
- 39 - Brugge-AZ Sint-Jan-Stalhille-Klemskerke-De Haan/ Dienstregeling
- 70 - Leuven - Overijse - Hoeilaart - Groenendaal/ Dienstregeling
- 91 - Ieper-JYZ-Langemark-Staden-Kortemark-Torhout/ Dienstregeling
- 99 - Merksem Nolfplein - AZ Jan Palfijn - Luchtbal/ Dienstregeling
- 629 - Tongeren Station - Tongeren Bewel/ Dienstregeling
- 12 - Tielt - Meulebeke - Oostrozebeke - Waregem/ Dienstregeling
- 151 - Tielt - Marialoop - Ginste - Oostrozebeke - Ooigem/ Dienstregeling
- 307 - Geraardsbergen - Parike - Brakel - Oudenaarde/ Dienstregeling
- 389 - Heers - Horpmaal - Borgloon/ Dienstregeling
- 298 - Boom - Niel - Berchem/ Dienstregeling
- 80 - Genk - Opglabbeek - Bree/ Dienstregeling
- 533 - Mechelen - Rijmenam - Haacht Don Bosco - Tremelo/ Dienstregeling
- 431 - Turnhout - Vosselaar - Beerse - Rijkevorsel/ Dienstregeling
- 3 - Station - Baanhof/ Dienstregeling
- 136 - Groot-bijgaarden - Diesdelle - Alsemberg/ Dienstregeling
- 510 - Gullegem - Moorsele - Wevelgem - Menen/ Dienstregeling
- 401 - Hoogstraten - Rijkevorsel - Oostmalle/ Dienstregeling