507 Lijn
Twello - Voorst
EBS
EBS 507 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 507 (Twello) heeft in totaal 13 haltes. Het beginpunt is Voorst, Station Voorst-Empe en het eindpunt is Twello, Station.
Kies een van onderstaande bus 507 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Twello (13 haltes)
Voorst, Station Voorst-Empe
Voorst, Huize De Beele
Voorst, Huize Enkstein
Voorst, Klarenbeekseweg
Gietelo, De Nieuwenhof
Bussloo, Bussloselaan
Wilp, Begraafplaats
Wilp, Molenallee
Wilp, De Lathmer
Wilp, Roggencampweg
Twello, Troelstralaan
Twello, Gemeentehuis
Twello, Station
507 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 507?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 507 om 06:45
Hoe laat vertrekt de laatste bus 507?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 507 om 22:45..
Wanneer komt bus 507 aan?
Wanneer komt de Twello - Voorst bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Twello - Voorst bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 507 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 507 bus station te bekijken.
Bus 507 dienstregeling
507 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:45 - 22:45
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:45 - 22:45 | 30 - 60 |
di. | 06:45 - 22:45 | 30 - 60 |
wo. | 06:45 - 22:45 | 30 - 60 |
do. | 06:45 - 22:45 | 30 - 60 |
vr. | 06:45 - 22:45 | 30 - 60 |
za. | 09:15 - 22:45 | 45 - 60 |
zo. | 09:15 - 22:45 | 60 |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 507 (van Voorst, Station Voorst-Empe), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 507 (Twello) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
507 lijn bus tarief
De prijzen van EBS 507 (Twello) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van EBS kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van EBS gaan.
507 (EBS)
De eerste stop van de 507 bus-route is Voorst, Station Voorst-Empe en de laatste halte is Twello, Station. 507 (Twello) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 507 heeft 13 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 18 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 507 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 507 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 507 Realtime bus Tracker
Volg lijn 507 (Twello) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 507 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 507, in Netherlands.
507 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 301 - Amsterdam Noord - Ilpendam - Purmerend (- Edam)/ Dienstregeling
- 11 - Station via Hagenbroek - Station/ Dienstregeling
- 3 - Hessenpoort - Station/ Dienstregeling
- 641 - Urk - Zwolle Campus/ Dienstregeling
- 3 - Station - De Maten/ Dienstregeling
- 111 - Nunspeet - Harderwijk/ Dienstregeling
- 625 - Zeewolde - Amersfoort Guido de Bres/ Dienstregeling
- 1 - Stadshagen - Station/ Dienstregeling
- 824 - Rotterdam - Schiedam - Honselersdijk/ Dienstregeling
- 16 - Station - Woudhuis/ Dienstregeling
- 669 - Balkbrug - Guido de Bresschool/ Dienstregeling
- 17 - Kerschoten - Stadhoudersmolen/ Dienstregeling
- 306 - Amsterdam Centraal - Ilpendam - Purmerend Overwhere/ Dienstregeling
- 800 - Amsterdam via Zaanse Schans - Volendam/ Dienstregeling
- 568 - Dalfsen - Ommen/ Dienstregeling
- 304 - Amsterdam Noord - Ilpendam - Purmerend Purmer-Noord/ Dienstregeling
- 501 - Garderen - Horst/ Dienstregeling
- 247 - Harderwijk - Walibi Holland/ Dienstregeling
- 659 - Lunteren - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 3 - Station Centrum - Batavia Stad/ Dienstregeling