קו 51
ברנדייס←מעלה הזיתים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 51 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 51 (ברנדייס←מעלה הזיתים) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בברנדייס ומסתיים במעלה הזיתים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 51 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ברנדייס←מעלה הזיתים (37 תחנות)
ברנדייס
שמגר/ירמיהו
רב שפע/שמגר
אהל יהושע/שמגר
ישיבת אור אלחנן/פתח תקוה
פתח תקווה א
פתח תקוה/זכרון יעקב
המ''ג/ראשון לציון
המ''ג/זכרון יעקב
המ''ג/פנים מאירות
פנים מאירות
נווה שמחה/סורוצקין
אוהל דוד/סורוצקין
מרכז סולם/סורוצקין
סורוצקין/שנירר
קרית הילד/סורוצקין
זית רענן/תורת חסד
זית רענן/אוהל יהושע
יעקובזון/עזרת תורה
עזרת תורה/דורש טוב
עזרת תורה/עלי הכהן
גבעת משה
שדרות גולדה מאיר/גבעת משה
שמואל הנביא/בר אילן
שמואל הנביא/פישל
שמואל הנביא/תדהר
שמואל הנביא/יקים
שמואל הנביא/ראם
שבטי ישראל/שומרי אמונים
שבטי ישראל/הנביאים
הנביאים/הע''ח
סולטן סולימאן/שער שכם
מוזיאון רוקפלר/סולטאן סולימאן
דרך יריחו/דרך העופל
הר הזיתים
ככר ראס אלעמוד/ דרך יריחו
מעלה הזיתים
שאלות ותשובות לגבי קו 51
מתי מתחיל לפעול קו 51?
קו 51 מתחיל לפעול ב-09:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 51 מפסיק לעבוד?
קו 51 מפסיק לפעול ב-16:35 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 51?
כדי לראות מתי קו ברנדייס←מעלה הזיתים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ברנדייס←מעלה הזיתים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 51 (ברנדייס←מעלה הזיתים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ברנדייס←מעלה הזיתים (ברנדייס←מעלה הזיתים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 51 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 51 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 51 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 51 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 51
קו 51 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 09:30 - 16:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:30 - 16:35 | 175 - 250 |
ב׳ | 09:30 - 16:35 | 175 - 250 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 09:30 - 16:35 | 175 - 250 |
ה׳ | 09:30 - 16:35 | 175 - 250 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל51 (מ ברנדייס), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 51 (ברנדייס←מעלה הזיתים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 51
תעריף הנסיעה ב51 (ברנדייס←מעלה הזיתים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
51 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 51 היא ברנדייס והתחנה האחרונה היא מעלה הזיתים.
קו 51 (ברנדייס←מעלה הזיתים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 51. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 51.
מעקב אחר קו האוטובוס 51 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 51 (ברנדייס←מעלה הזיתים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 51 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 51 ב-ישראל
51 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 743 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->ולנשטיין/קהילת אונגוואר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 1 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 227 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#
- 825 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 91א - הצוקים/ארזי הלבנון-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1א/ לוח זמנים
- 82א - אבא חושי/דר ארתור בירם-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2א
- 972 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים-1#
- 999 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#
- 558 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף קריית שרת-חולון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 966 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קניון לב קצרין-קצרין-3#/ לוח זמנים
- 110 - גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-2#
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->הדשנים-חיפה-1ז/ לוח זמנים
- 31 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->מרבד הקסמים/כביש 411-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 91א - מרכז יום לקשיש/אריאל שרון-טירת כרמל<->הזית/לניאדו-טירת כרמל-2ט/ לוח זמנים
- 82א - קופת חולים/המושבה-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1א/ לוח זמנים
- 107 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->משטרה/שמואל מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 224 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 85 - עומר/שביל חשון-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 318 - קניון איילון-בני ברק<->מרגולין/השומרים-רחובות-2#/ לוח זמנים