56 Lijn
De Panne Esplanade
De Lijn
De Lijn 56 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 56 (De Panne Esplanade) heeft in totaal 16 haltes. Het beginpunt is Veurne Ziekenhuis en het eindpunt is De Panne Esplanade.
Kies een van onderstaande bus 56 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: De Panne Esplanade (16 haltes)
Veurne Ziekenhuis
Veurne Vti
Veurne Voorstad
Veurne Station Perron 1
Veurne Lindendreef
Veurne Vleeshouwersstraat
Veurne Halve Maan
Koksijde Vliegveld
Koksijde Grote Bogaerde
De Panne Oosthoek
De Panne Blauwe Distel
De Panne Wielewaalstraat
De Panne Gemeentehuis
De Panne Markt
De Panne Centrum
De Panne Esplanade
56 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 56?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 56 om 06:23
Hoe laat vertrekt de laatste bus 56?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 56 om 18:25..
Wanneer komt bus 56 aan?
Wanneer komt de De Panne Esplanade Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de De Panne Esplanade Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 56 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 56 bus station te bekijken.
Bus 56 dienstregeling
56 bus route actief op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 06:23 - 18:25
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:23 - 18:25 | 57 - 120 |
di. | 06:23 - 18:25 | 57 - 120 |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 06:23 - 18:25 | 57 - 120 |
vr. | 06:23 - 18:25 | 57 - 120 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 56 (van Veurne Ziekenhuis), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 56 (De Panne Esplanade) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
56 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 56 (De Panne Esplanade) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
56 (De Lijn)
De eerste stop van de 56 bus-route is Veurne Ziekenhuis en de laatste halte is De Panne Esplanade. 56 (De Panne Esplanade) is operationeel op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 56 heeft 16 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 28 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 56 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 56 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 56 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 56 (De Panne Esplanade) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 56 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 56, in Belgique.
56 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 21 - Hasselt - Alken - Sint-Truiden - Landen/ Dienstregeling
- 1 - Mol - Zilvermeer - Rauw/ Dienstregeling
- 17 - UZA - Centraal Station - Brouwersvliet/ Dienstregeling
- 804 - Genk - As - Bree - Neerpelt - Overpelt/ Dienstregeling
- 89 - Mechelen - Tisselt - Breendonk - Puurs/ Dienstregeling
- 5 - AZ Sint-Maarten - Station - Geerdegemdries/ Dienstregeling
- 630 - Wijgmaal Station - Haasrode Brabanthal/ Dienstregeling
- N7 - Tremelo - Wakkerzeel - Leuven - Tielt-Winge/ Dienstregeling
- 5A - Nieuw Gent-Zuid-Van Beverenplein-Wondelgem St/ Dienstregeling
- 107 - Tongeren - Bilzen - Zutendaal - Genk/ Dienstregeling
- 34 - Hasselt - Lummen - Beringen/ Dienstregeling
- 128 - Brussel - Ninove via de N8/ Dienstregeling
- 19 - Sportpaleis - Deurne Zuid/ Dienstregeling
- 211 - Brugge - Moerbrugge - Hertsberge - Ruddervoorde/ Dienstregeling
- 348 - Landen - Ezemaal - Overhespen schoolbediening/ Dienstregeling
- 87 - Antwerpen L.O. - Burcht - P+R Melsele/ Dienstregeling
- 764 - P+R Luchtbal - Van Cauwelaertsluis/ Dienstregeling
- 311 - Eversel - Heusden-Zolder - Helchteren/ Dienstregeling
- 65 - Asse - Ternat - Lennik - Leerbeek/ Dienstregeling
- 710 - Zwevegem - Vichte - Deerlijk - Waregem/ Dienstregeling