566 Lijn
Zevenaar Station
Breng
Breng 566 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 566 (Zevenaar Station) heeft in totaal 15 haltes. Het beginpunt is Spijk, Willibrordusweg en het eindpunt is Zevenaar, Station Zevenaar.
Kies een van onderstaande bus 566 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Zevenaar Station (15 haltes)
Spijk, Willibrordusweg
Spijk, Tengnagelwaard
Tolkamer, Lobede
Tolkamer, Postkantoor
Lobith, Boterdijk/Molen
Lobith, Dorp
Elten, Hauberg
Elten, Markt
Elten, Neustadt
Elten, Feldhausener Weg
Babberich, Kwartiersedijk
Babberich, Beekseweg
Babberich, Dorpstraat
Oud Zevenaar, Schutterstent St. Anna
Zevenaar, Station Zevenaar
566 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 566?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 566 om 07:05
Hoe laat vertrekt de laatste bus 566?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 566 om 19:35..
Wanneer komt bus 566 aan?
Wanneer komt de Zevenaar Station Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Zevenaar Station Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 566 (Zevenaar Station) bus tarief?
Het Zevenaar Station (Zevenaar Station) bus tarief is €1.26 - €4.03.
Rijdt Breng's 566 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 566 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 566 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 566 bus station te bekijken.
Bus 566 dienstregeling
566 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:05 - 19:35
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:05 - 19:35 | 60 |
di. | 07:05 - 19:35 | 60 |
wo. | 07:05 - 19:35 | 60 |
do. | 07:05 - 19:35 | 60 |
vr. | 07:05 - 19:35 | 60 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Breng bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 566 (van Spijk, Willibrordusweg), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 566 (Zevenaar Station) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Breng.
566 lijn bus tarief
De ritprijs voor Breng 566 (Zevenaar Station) ligt tussen €1.26 en €4.03. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van Breng, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van Breng.
566 (Breng)
De eerste stop van de 566 bus-route is Spijk, Willibrordusweg en de laatste halte is Zevenaar, Station Zevenaar. 566 (Zevenaar Station) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 566 heeft 15 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 28 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Breng, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 566 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 566 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 566 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 566 (Zevenaar Station) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 566 bus tracker of een live Breng bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Breng of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Breng en elk bus, inclusief lijn 566, in Netherlands.
566 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Breng in Netherlands
- 11 - Stadsdienst Arnhem | Centraal Station - Station Zuid/ Dienstregeling
- 8 - Dennenweg - Arnhem CS/ Dienstregeling
- 4 - Stadsdienst Nijmegen | indenholt Oost - Aldenhof/ Dienstregeling
- 300 - Arnhem CS - Nijmegen Heyendaal/ Dienstregeling
- 590 - Doorwerth De Weerd - Wolfheze Het Schild/ Dienstregeling
- 62 - Duiven Centerpoort Noord - Arnhem CS/ Dienstregeling
- 14 - Arnhem CS - Elst - Nijmegen Brakkenstein/ Dienstregeling
- 10 - Stadsdienst Nijmegen | Centraal Station - Centraal Station/ Dienstregeling
- 99 - Nijmegen CS - Grave - Uden Busstation/ Dienstregeling
- 29 - Arnhem CS - Doetinchem/ Dienstregeling
- 3 - Stadsdienst Arnhem | Burgers' Zoo - Het Duifje/ Dienstregeling
- 89 - Nijmegen CS - Druten Busstation/ Dienstregeling
- 77 - Arnhem CS - CIOS/ Dienstregeling
- 7 - Stadsdienst Arnhem | Rijkerswoerd - Geitenkamp/ Dienstregeling
- 15 - Stadsdienst Nijmegen | Wijchen-West - Lent Thermion/ Dienstregeling
- 565 - Beuningen Kerk - Wijchen Mozaiek/ Dienstregeling
- 568 - Wijchen Mozaiek - Escharen Burg. De Bourbonplein/ Dienstregeling
- 564 - Groesbeek Stekkenberg - Molenhoek Station/ Dienstregeling
- 525 - Dieren Station - Dieren West/ Dienstregeling