58 Lijn
Lochem
Arriva
Arriva 58 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 58 (Lochem) heeft in totaal 15 haltes. Het beginpunt is Zutphen, Station en het eindpunt is Lochem, De Luchte.
Kies een van onderstaande bus 58 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Lochem (15 haltes)
Zutphen, Station
Zutphen, Rijkenhage
Zutphen, Berkelsingel
Zutphen, Prins Bernhardlaan
Warnsveld, Kerkpad
Warnsveld, Rhienderinklaan
Eefde, De Uitrusting
Eefde, Het Mastler
Almen, Almense Brug
Almen, Vunderingweg
Almen, Van Wassenaerlaan
Almen, De Hoofdige Boer
Lochem, Staring College
Lochem, Oude Enkweg
Lochem, De Luchte
58 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 58?
Op vrijdag rijdt de eerste bus 58 om 07:02
Hoe laat vertrekt de laatste bus 58?
Op vrijdag gaat de laatste bus 58 om 18:02..
Wanneer komt bus 58 aan?
Wanneer komt de Lochem Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Lochem Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 58 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 58 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 58 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 58 bus station te bekijken.
Bus 58 dienstregeling
58 bus route actief op vrijdag. Reguliere diensturen: 07:02 - 18:02
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 07:02 - 18:02 | 60 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 58 (van Zutphen, Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 58 (Lochem) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
58 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 58 (Lochem) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
58 (Arriva)
De eerste stop van de 58 bus-route is Zutphen, Station en de laatste halte is Lochem, De Luchte. 58 (Lochem) is operationeel op vrijdag.
Aanvullende informatie: 58 heeft 15 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 30 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 58 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 58 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 58 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 58 (Lochem) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 58 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 58, in Netherlands.
58 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 7902 - Oudebildtzijl - Sint Annaparochie/ Dienstregeling
- 77 - Venlo via Kessel - Roermond/ Dienstregeling
- 76 - Maasbracht - Ell/ Dienstregeling
- 7124 - Jannum - Ferwert Prov. weg/ Dienstregeling
- 6611 - Frieschepalen - Drachten, Transferium Oost/ Dienstregeling
- SNELBUS I.P.V. TREIN - Snelbus i.p.v. trein Arnhem Centraal <-> Zevenaar
- 7271 - Moddergat - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 7531 - Warfstermolen De Warf - Grijpskerk Station/ Dienstregeling
- 627 - Giesbeek - Doetinchem/ Dienstregeling
- 8502 - Echtenerbrug - Lemmer Busstation/ Dienstregeling
- 8071 - Hitzum - Franeker Voorstraat/ Dienstregeling
- 663 - Roermond - Herkenbosch/ Dienstregeling
- 430 - Leiden Centraal - Katwijk ESA Estec/ Dienstregeling
- 7321 - Driezum Nijewei - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 6301 - Langedijke - Oosterwolde Busstation/ Dienstregeling
- 7153 - Burdaard - Oentsjerk/ Dienstregeling
- 68 - Roermond via Stevensweert - Echt/ Dienstregeling
- 7114 - Reitsum - Ferwert Prov. weg/ Dienstregeling
- 9121 - Kûbaard, Tsjerkebuorren - Wommels, Provinciale weg/ Dienstregeling
- 8352 - Poppenwier - Sneek Busstation/ Dienstregeling