598 Lijn
Bruinehaar - Hardenberg
EBS
EBS 598 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 598 (Hardenberg) heeft in totaal 19 haltes. Het beginpunt is Bruinehaar, Driesprong en het eindpunt is Hardenberg, Gemeentehuis.
Kies een van onderstaande bus 598 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Hardenberg (19 haltes)
Bruinehaar, Driesprong
Kloosterhaar, Dorpsstraat
Kloosterhaar, Crullsweg
Kloosterhaar, Verlengde Broekdijk
Kloosterhaar, Emtenbroekerdijk
Ebbenbroek, Morgenroodweg
Bruchterveld, Pkn Kerk
Bruchterveld, Meester Holtropstraat
Hardenberg, Moderna
Hardenberg, Broeklanden
Hardenberg, Evenementenhal
Hardenberg, De Nieuwe Haven
Hardenberg, Handelsstraat
Hardenberg, Wavin
Hardenberg, Ziekenhuis
Hardenberg, Station
Hardenberg, Parkweg 57
Hardenberg, Centrum
Hardenberg, Gemeentehuis
598 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 598?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 598 om 06:26
Hoe laat vertrekt de laatste bus 598?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 598 om 17:14..
Wanneer komt bus 598 aan?
Wanneer komt de Bruinehaar - Hardenberg Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Bruinehaar - Hardenberg Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 598 (Hardenberg) bus tarief?
Het Bruinehaar - Hardenberg (Hardenberg) bus tarief is €1.06 - €4.14.
Is er een 598 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 598 bus station te bekijken.
Bus 598 dienstregeling
598 bus route is actief op dinsdag tot vrijdag. Reguliere tijden: 06:26 - 17:14
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | 06:26 - 17:14 | 60 |
wo. | 06:26 - 17:14 | 60 |
do. | 06:26 - 17:14 | 60 |
vr. | 06:26 - 17:14 | 60 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 598 (van Bruinehaar, Driesprong), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 598 (Hardenberg) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
598 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 598 (Hardenberg) ligt tussen €1.06 en €4.14. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
598 (EBS)
De eerste stop van de 598 bus-route is Bruinehaar, Driesprong en de laatste halte is Hardenberg, Gemeentehuis. 598 (Hardenberg) is operationeel op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 598 heeft 19 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 30 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 598 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 598 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 598 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 598 (Hardenberg) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 598 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 598, in Netherlands.
598 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 305 - Amsterdam Centraal - Ilpendam - Purmerend - Middenbeemster - De Rijp/ Dienstregeling
- 518 - Lemelerveld - Raalte/ Dienstregeling
- 1 - Stadshagen - Station/ Dienstregeling
- 100 - Amsterdam Noord via Purmerend - Edam/ Dienstregeling
- 604 - Eerbeek - Zutphen/ Dienstregeling
- 6 - Station Centrum - Duinbeek/ Dienstregeling
- 306 - Amsterdam Centraal - Ilpendam - Purmerend Overwhere/ Dienstregeling
- 687 - Nijkerk - Barneveld/ Dienstregeling
- 1 - Station Centrum - Lelystad-Haven/ Dienstregeling
- 284 - Delfgauw - Pijnacker - Den Haag Ypenburg/ Dienstregeling
- 278 - Amsterdam Zuidoost via Edam - Volendam/ Dienstregeling
- N07 - Amsterdam Centraal - Purmerend De Purmer/ Dienstregeling
- 101 - Ringlijn Purmerend/ Dienstregeling
- 142 - Harderwijk - Amersfoort Vathorst/ Dienstregeling
- 403 - Rockanje via Brielle - Spijkenisse
- 285 - Metro Centrum - Vriesland/ Dienstregeling
- 8 - Station Centrum - Hollandse Hout/ Dienstregeling
- 610 - Marken - Monnickendam - Katwoude - Volendam/ Dienstregeling
- 34 - Monster - Naaldwijk - Maassluis/ Dienstregeling