61 Lijn
Groenendijk-Oostduinkerke-St.-Idesbald-Koksijde
De Lijn
De Lijn 61 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 61 (Koksijde Station Perron 1) heeft in totaal 23 haltes. Het beginpunt is Oostduinkerke Groenendijk en het eindpunt is Koksijde Station Perron 1.
Kies een van onderstaande bus 61 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Koksijde Station Perron 1 (23 haltes)
Oostduinkerke Groenendijk
Oostduinkerke Duinpark
Oostduinkerke Bad
Oostduinkerke Kluislaan
Oostduinkerke Witte Burg
Oostduinkerke Dorp
Oostduinkerke Ammanswalle
Oostduinkerke Westhinderstraat
Koksijde Galloper
Koksijde Oud Gemeentehuis
Koksijde Middenlaan
Koksijde Terrasse
Koksijde A.Bliecklaan
Koksijde Sociaal Huis
Koksijde Ster Der Zee
Koksijde Koninginnelaan
Koksijde Strandlaan
Koksijde Geushoek
Koksijde Zonstraat
Koksijde Zeepanne (Strandlaan)
Koksijde Grote Bogaerde
Koksijde Vliegveld
Koksijde Station Perron 1
61 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 61?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 61 om 09:07
Hoe laat vertrekt de laatste bus 61?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 61 om 15:07..
Wanneer komt bus 61 aan?
Wanneer komt de Groenendijk-Oostduinkerke-St.-Idesbald-Koksijde bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Groenendijk-Oostduinkerke-St.-Idesbald-Koksijde bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 61 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 61 bus station te bekijken.
Bus 61 dienstregeling
61 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 09:07 - 15:07
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 09:07 - 15:07 | 60 |
di. | 09:07 - 15:07 | 60 |
wo. | 09:07 - 15:07 | 60 |
do. | 09:07 - 15:07 | 60 |
vr. | 09:07 - 15:07 | 60 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 61 (van Oostduinkerke Groenendijk), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 61 (Koksijde Station Perron 1) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
61 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 61 (Koksijde Station Perron 1) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
61 (De Lijn)
De eerste stop van de 61 bus-route is Oostduinkerke Groenendijk en de laatste halte is Koksijde Station Perron 1. 61 (Koksijde Station Perron 1) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 61 heeft 23 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 39 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 61 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 61 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 61 Realtime bus Tracker
Volg lijn 61 (Koksijde Station Perron 1) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 61 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 61, in Belgique.
61 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 221 - Wielsbeke - Oostrozebeke - Ooigem - Kortrijk/ Dienstregeling
- 212 - Turnhout - Gierle - Tielen - Lichtaart - Herentals/ Dienstregeling
- 565 - Gent Zuid - Evergem - Doornzele/ Dienstregeling
- 308 - Geraardsbergen - Lierde - Brakel - Oudenaarde/ Dienstregeling
- 563 - Gent Zuid-Evergem-Ertvelde-Assenede-Boekhoute/ Dienstregeling
- 281 - Oedelem LTI - Beernem - Wingene - Tielt/ Dienstregeling
- 214 - Brussel-Asse-Aalst/ Dienstregeling
- 141 - Hoboken - Wilrijk - UZA - Mortsel - Wijnegem/ Dienstregeling
- 99 - Hamme - Temse Station/ Dienstregeling
- 129 - Genk - Bokrijk - Kiewit Bewel/ Dienstregeling
- R92 - Kraainem - Kortenberg - Erps Kwerps - Leuven/ Dienstregeling
- 907 - Snelbus Gent Sint-Pieters - Mariakerke VISO-AHS/ Dienstregeling
- 802 - Aalst - Ede - Haaltert - Heldergem - Woubrechtegem/ Dienstregeling
- 475 - Snelbus Leuven - Tielt/ Dienstregeling
- 22 - Tienen - Budingen - Diest/ Dienstregeling
- 623 - Riemst - Val-Meer - Mal - Tongeren/ Dienstregeling
- 208 - Zotteg-Rozeb-Elst-Michelbeke-Brakel-Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 42 - Gent Zuid - Merelbeke - Melle/ Dienstregeling
- 357 - Beringen-Mijn - Lummen - Schulen - Herk-de-Stad/ Dienstregeling
- 400 - Oudenaarde - Sint-Denijs-Boekel - Zottegem/ Dienstregeling