61 Lijn
Vilvoorde - Nieuwenrode - Londerzeel - Malderen
De Lijn
De Lijn 61 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 61 (Londerzeel Station Perron 2) heeft in totaal 12 haltes. Het beginpunt is Malderen Dorp en het eindpunt is Londerzeel Station Perron 2.
Bus 61 vertrekt volgende week eens per dag om 08:48 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 61 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Londerzeel Station Perron 2 (12 haltes)
Malderen Dorp
Malderen Garage
Malderen Broekstraat
Londerzeel Zwaantje
Londerzeel Bessembaan
Londerzeel Bloemstraat
Londerzeel Koeisteert
Londerzeel Sint-Jozef
Londerzeel Topmolen
Londerzeel Blauwenhoek
Londerzeel Klein Holland
Londerzeel Station Perron 2
61 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 61?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 61 om 08:48
Hoe laat vertrekt de laatste bus 61?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 61 om 08:48..
Wanneer komt bus 61 aan?
Wanneer komt de Vilvoorde - Nieuwenrode - Londerzeel - Malderen Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Vilvoorde - Nieuwenrode - Londerzeel - Malderen Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 61 (Londerzeel Station Perron 2) bus tarief?
Het Vilvoorde - Nieuwenrode - Londerzeel - Malderen Londerzeel Station Perron 2) bus tarief is ongeveer €2.50.
Rijdt De Lijn's 61 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 61 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 61 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 61 bus station te bekijken.
Bus 61 dienstregeling
61 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 08:48
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 08:48 | Enkel vertrek |
di. | 08:48 | Enkel vertrek |
wo. | 08:48 | Enkel vertrek |
do. | 08:48 | Enkel vertrek |
vr. | 08:48 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 61 (van Malderen Dorp), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 61 (Londerzeel Station Perron 2) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
61 lijn bus tarief
De ritprijs voor De Lijn 61 (Londerzeel Station Perron 2) is ongeveer €2.50. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van De Lijn, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van De Lijn.
61 (De Lijn)
De eerste stop van de 61 bus-route is Malderen Dorp en de laatste halte is Londerzeel Station Perron 2. 61 (Londerzeel Station Perron 2) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 61 heeft 12 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 21 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 61 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 61 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 61 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 61 (Londerzeel Station Perron 2) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 61 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 61, in Belgique.
61 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 6 - Genk Station - Ziekenhuis Oost-Limburg/ Dienstregeling
- 280 - Puurs - Liezele - Londerzeel/ Dienstregeling
- 4 - Kortrijk Station - Bissegem Tientjesstraat/ Dienstregeling
- 914 - Aalst Station - Wijngaardveld/ Dienstregeling
- 683 - Mechelen - Zemst - Vilvoorde - Zaventem/ Dienstregeling
- 553 - Groenendaal - Overijse - Vossem - Tervuren/ Dienstregeling
- 812 - Oudenaarde - Zingem - Ouwegem - Nazareth - Deinze/ Dienstregeling
- 436 - Gent Sint-Pieters - Merelbeke Flora - Kwenenbos/ Dienstregeling
- 906 - Millen - Spouwen - Bilzen/ Dienstregeling
- 277 - Stokkem - Meeswijk - Eisden - As - Genk/ Dienstregeling
- 23 - Mol - Meerhout/ Dienstregeling
- 512 - Schoolbus Leuven - Wezemaal - Haacht Don Bosco/ Dienstregeling
- 201 - Lembeek - Halle Don Bosco/ Dienstregeling
- 520 - Mechelen - Putte - Schriek - Tremelo/ Dienstregeling
- 4 - Station - Battel - Leest/ Dienstregeling
- 514 - Poperinge - Woesten - Elverdinge - Langemark/ Dienstregeling
- 154 - Leopoldsburg - Oostham - Tessenderlo/ Dienstregeling
- 560 - Mechelen - St-Katelijne-Waver - Beukheuvel - Lier/ Dienstregeling
- 834 - Gent Sint-Pieters-Drongen-Leerne-Lotenhulle/ Dienstregeling
- 563 - Gent Zuid-Evergem-Ertvelde-Assenede-Boekhoute/ Dienstregeling