612 Lijn
Lelystad-Haven - H. Bekiusschool-De Rede
EBS
EBS 612 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 612 (Lelystad Haven) heeft in totaal 19 haltes. Het beginpunt is Lelystad, H. Bekiusschool - De Rede en het eindpunt is Lelystad-Haven, Monnickendamstraat.
Bus 612 vertrekt volgende week eens per dag om 14:20 en rijdt op: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 612 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Lelystad Haven (19 haltes)
Lelystad, H. Bekiusschool - De Rede
Lelystad, Centrumbrug
Lelystad, Gorsbrug
Lelystad, Geulbrug
Lelystad, Duinbeek
Lelystad, Zwartezeestraat
Lelystad, Oostzeestraat
Lelystad, Slotenlaan
Lelystad, Politiebrug
Lelystad, Ziekenhuis
Lelystad, Schouwbrug
Lelystad, Botterbrug
Lelystad, Punter
Lelystad, Punter Zuid
Lelystad, Winkelcentrum Jol
Lelystad, Jol West
Lelystad, Galjoenbrug
Lelystad, Werkeiland
Lelystad-Haven, Monnickendamstraat
612 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 612?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 612 om 14:20
Hoe laat vertrekt de laatste bus 612?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 612 om 14:20..
Wanneer komt bus 612 aan?
Wanneer komt de Lelystad-Haven - H. Bekiusschool-De Rede Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Lelystad-Haven - H. Bekiusschool-De Rede Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 612 (Lelystad Haven) bus tarief?
Het Lelystad-Haven - H. Bekiusschool-De Rede (Lelystad Haven) bus tarief is €1.13 - €3.56.
Is er een 612 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 612 bus station te bekijken.
Bus 612 dienstregeling
612 bus route is actief op dinsdag tot vrijdag. Reguliere tijden: 14:20
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | 14:20 | Enkel vertrek |
wo. | 14:20 | Enkel vertrek |
do. | 14:20 | Enkel vertrek |
vr. | 14:20 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 612 (van Lelystad, H. Bekiusschool - De Rede), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 612 (Lelystad Haven) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
612 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 612 (Lelystad Haven) ligt tussen €1.13 en €3.56. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
612 (EBS)
De eerste stop van de 612 bus-route is Lelystad, H. Bekiusschool - De Rede en de laatste halte is Lelystad-Haven, Monnickendamstraat. 612 (Lelystad Haven) is operationeel op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 612 heeft 19 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 35 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 612 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 612 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 612 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 612 (Lelystad Haven) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 612 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 612, in Netherlands.
612 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 30 - Zoetermeer - Rijswijk/ Dienstregeling
- 4 - Aa-landen - Station/ Dienstregeling
- 513 - Harderwijk - Ermelo/ Dienstregeling
- 395 - Amsterdam Sloterdijk - Zaandam ZMC/ Dienstregeling
- 522 - De Gilden - Golfresidentie/ Dienstregeling
- 515 - Leuvenheim - Zutphen/ Dienstregeling
- 45 - Den Haag Centraal - Leidschendam - Leiden Centraal/ Dienstregeling
- 206 - Harderwijk - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 414 - Krommeniedijk via Wormerveer - Oostknollendam/ Dienstregeling
- 654 - Ermelo - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 10 - Station via Malkenschoten - Station/ Dienstregeling
- 170 - 't Harde - Twello/ Dienstregeling
- 510 - Station Kampen Zuid - Station Kampen Zuid/ Dienstregeling
- 199 - Elburg - Zwolle/ Dienstregeling
- 210 - Apeldoorn via Epe en Heerde - Zwolle/ Dienstregeling
- 207 - Harderwijk - Lelystad Batavia Stad/ Dienstregeling
- 16 - Station - Woudhuis/ Dienstregeling
- 526 - Wilsum - Hattem/ Dienstregeling
- 597 - Hardenberg - Beerzerveld/ Dienstregeling
- 668 - Zwolle - Herfte/ Dienstregeling