66 Lijn
Venlo via Reuver - Roermond
Arriva
Arriva 66 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 66 (Reuver) heeft in totaal 21 haltes. Het beginpunt is Venlo, Station en het eindpunt is Reuver, Station Arriva.
Kies een van onderstaande bus 66 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Reuver (21 haltes)
Venlo, Station
Venlo, Koninginnesingel
Venlo, Walstraat
Venlo, Tegelseweg
Venlo, Ziekenhuis Viecuri
Tegelen, Zuiderbrug
Tegelen, Nieuwe Munt
Tegelen, Wilhelminaplein
Tegelen, Plein 1817
Tegelen, Maasstraat
Tegelen, Heijskampstraat
Belfeld, Geloerveldweg
Belfeld, Craenakker
Belfeld, Beatrixlaan
Belfeld, Leijgraaf
Belfeld, Pr. Frederikstraat
Belfeld, Wilhelminastraat
Belfeld, Markt
Belfeld, Patersweg
Reuver, Julianastraat
Reuver, Station Arriva
66 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 66?
Op maandag, dinsdag, woensdag rijdt de eerste bus 66 om 05:41
Hoe laat vertrekt de laatste bus 66?
Op maandag, dinsdag, woensdag gaat de laatste bus 66 om 17:36..
Wanneer komt bus 66 aan?
Wanneer komt de Venlo via Reuver - Roermond Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Venlo via Reuver - Roermond Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 66 bus lijn op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag?
De 66 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 66 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 66 bus station te bekijken.
Bus 66 dienstregeling
66 bus route is actief op maandag tot woensdag. Reguliere tijden: 05:41 - 17:36
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:41 - 17:36 | 175 |
di. | 05:41 - 17:36 | 175 |
wo. | 05:41 - 17:36 | 175 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 66 (van Venlo, Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 66 (Reuver) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
66 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 66 (Reuver) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
66 (Arriva)
De eerste stop van de 66 bus-route is Venlo, Station en de laatste halte is Reuver, Station Arriva. 66 (Reuver) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag.
Aanvullende informatie: 66 heeft 21 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 32 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 66 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 66 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 66 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 66 (Reuver) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 66 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 66, in Netherlands.
66 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 6101 - Suwâld - Swarteweisein/ Dienstregeling
- 518 - Noordwolde - Oosterwolde/ Dienstregeling
- 9571 - Ruigahuizen - Balk Harich Rotonde/ Dienstregeling
- 7381 - Metslawier - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 7143 - Wanswert - Oentsjerk/ Dienstregeling
- 7241 - Oosternijkerk Nijkerk - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 7941 - Firdgum - Sint Annaparochie/ Dienstregeling
- 73 - Enschede - Winterswijk/ Dienstregeling
- 196 - Nieuw-Dijk via Wehl - 's-Heerenberg/ Dienstregeling
- 9141 - Lollum - Wommels, Provinciale weg/ Dienstregeling
- 7561 - Augsbuurt Lutjewoude - Buitenpost Station/ Dienstregeling
- C11 - Bocholt - Aalten/ Dienstregeling
- 3 - Stadsdienst Leiden | Leiden Station De Vink - Leiden Merenwijk/ Dienstregeling
- 679 - Horst/Sevenum - Panningen/ Dienstregeling
- 17 - Sittard via NedCar/Holtum en Born - Sittard/ Dienstregeling
- 659 - Maastricht via Gulpen - Vaals/ Dienstregeling
- 175 - Rotterdam Nesselande - Gouda/ Dienstregeling
- 647 - Enspijk via Geldermalsen - Gorinchem/ Dienstregeling
- 9391 - Molkwerum Hellingstrjitte - Koudum Molkwerum/ Dienstregeling
- 7083 - Sibrandahûs - Oentsjerk/ Dienstregeling