66 Lijn
Overdinkel - Almelo
RRReis
RRReis 66 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 66 (Oldenzaal) heeft in totaal 19 haltes. Het beginpunt is Overdinkel, Schoolstraat en het eindpunt is Oldenzaal, Station.
Kies een van onderstaande bus 66 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Oldenzaal (19 haltes)
Overdinkel, Schoolstraat
Overdinkel, Tjibbe Knolstraat
Overdinkel, Prins Bernhardstraat
Overdinkel, R.K. Kerk
Overdinkel, Kerkhofweg
Overdinkel, Strootsweg
Losser, Beerninksweg
Losser, De Pol Noord
Losser, Arendstraat
Losser, Langenkamp
Losser, R.K. Kerk
Losser, Irisstraat
Losser, Snippertweg
Losser, Losserhof
Oldenzaal, Postweg
Oldenzaal, Lossersestraat
Oldenzaal, Schapendijk
Oldenzaal, Wkc Zuid Berghuizen
Oldenzaal, Station
66 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 66?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 66 om 09:05
Hoe laat vertrekt de laatste bus 66?
Op zaterdag gaat de laatste bus 66 om 20:36..
Wanneer komt bus 66 aan?
Wanneer komt de Overdinkel - Almelo bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Overdinkel - Almelo bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 66 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 66 bus station te bekijken.
Bus 66 dienstregeling
66 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 09:05 - 22:35
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 21:35 - 22:35 | 60 |
di. | 09:05 - 22:35 | 90 |
wo. | 09:05 - 22:35 | 90 |
do. | 09:05 - 22:35 | 90 |
vr. | 09:05 - 22:35 | 90 |
za. | 20:36 | Enkel vertrek |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
RRReis bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 66 (van Overdinkel, Schoolstraat), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 66 (Oldenzaal) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van RRReis.
66 lijn bus tarief
De prijzen van RRReis 66 (Oldenzaal) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van RRReis kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van RRReis gaan.
66 (RRReis)
De eerste stop van de 66 bus-route is Overdinkel, Schoolstraat en de laatste halte is Oldenzaal, Station. 66 (Oldenzaal) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 66 heeft 19 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 21 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van RRReis, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 66 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 66 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 66 Realtime bus Tracker
Volg lijn 66 (Oldenzaal) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 66 bus tracker of een live RRReis bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor RRReis of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor RRReis en elk bus, inclusief lijn 66, in Netherlands.
66 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
RRReis in Netherlands
- 83 - Vriezenveen - Almelo/ Dienstregeling
- 4 - Enschede Stroinkslanden - 't Zwering/ Dienstregeling
- 83 - Veenendaal De Klomp - Station Centrum/ Dienstregeling
- 508 - Enschede De Cromhoff - Stroinkslanden/ Dienstregeling
- 812 - Hengelo CS - Groot Driene/Berflo Es v.v./ Dienstregeling
- 80 - Hardenberg - Westerhaar/ Dienstregeling
- 1 - Enschede Wesselerbrink - Universiteit Twente/ Dienstregeling
- 107 - Station Ede-Wageningen - Putten/ Dienstregeling
- 532 - Borne Station - Letterveld v.v./ Dienstregeling
- 530 - Borne Station - Bornsche Maten v.v./ Dienstregeling
- 679 - Scholierenlijn De Valk - Amersfoort Lodenstein/ Dienstregeling
- 505 - Enschede CS - Hogeland/ Dienstregeling
- 86 - Wageningen Busstation - Station Ede-Wageningen/ Dienstregeling
- 21 - Almelo CS - Windmolenbroek/ Dienstregeling
- 596 - Ootmarsum - Denekamp/ Dienstregeling
- 24 - Almelo CS - Schelfhorst/ Dienstregeling
- 81 - Ommen - Almelo/ Dienstregeling
- 95 - Borculo - Almelo/ Dienstregeling
- 592 - Weerselo - Borne/ Dienstregeling