67 Lijn
Roermond via Linne - Echt
Arriva
Arriva 67 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 67 (Roermond) heeft in totaal 21 haltes. Het beginpunt is Echt, Station Arriva en het eindpunt is Roermond, Station.
Kies een van onderstaande bus 67 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Roermond (21 haltes)
Echt, Station Arriva
Echt, Centrum
Echt, Zuiderpoort
Echt, Kelvinweg
Echt, Fahrenheitweg
Maasbracht, Echterstraat
Maasbracht, Julianalaan
Maasbracht, Zuidsingel
Maasbracht, Markt
Maasbracht, Hofstraat
Maasbracht, Voortstraat
Maasbracht, Stationsweg
Linne, Mergelweg
Linne, Maasbrachterweg
Linne, Nieuwe Markt
Linne, Veestraat
Herten, Schepersweg
Roermond, Mussenberg
Roermond, Nat. Herdenkingspark
Roermond, Zwartbroekplein
Roermond, Station
67 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 67?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 67 om 07:02
Hoe laat vertrekt de laatste bus 67?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 67 om 19:02..
Wanneer komt bus 67 aan?
Wanneer komt de Roermond via Linne - Echt Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Roermond via Linne - Echt Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 67 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 67 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 67 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 67 bus station te bekijken.
Bus 67 dienstregeling
67 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:02 - 19:02
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:02 - 19:02 | 60 |
di. | 07:02 - 19:02 | 60 |
wo. | 07:02 - 19:02 | 60 |
do. | 07:02 - 19:02 | 60 |
vr. | 07:02 - 19:02 | 60 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 67 (van Echt, Station Arriva), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 67 (Roermond) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
67 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 67 (Roermond) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
67 (Arriva)
De eerste stop van de 67 bus-route is Echt, Station Arriva en de laatste halte is Roermond, Station. 67 (Roermond) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 67 heeft 21 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 38 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 67 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 67 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 67 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 67 (Roermond) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 67 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 67, in Netherlands.
67 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 78 - Baarlo - Grashoek/ Dienstregeling
- 70 - Minnertsga - Leeuwarden/ Dienstregeling
- 7111 - Reitsum - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 52 - Heerlen via Hulsberg - Meerssen/ Dienstregeling
- 659 - Maastricht via Gulpen - Vaals/ Dienstregeling
- 8261 - Spannum - Winsum Busstation/ Dienstregeling
- 6482 - Zandhuizen - Oosterwolde Busstation/ Dienstregeling
- 9111 - Iens - Wommels, Provinciale weg/ Dienstregeling
- 101 - Nieuwkoop - Woerden/ Dienstregeling
- 8271 - Winsum Kleasterdyk - Winsum Busstation/ Dienstregeling
- 9171 - Schettens - Bolsward, Busstation Twibaksdyk/ Dienstregeling
- 6271 - Terband - Heerenveen Busstation/ Dienstregeling
- 6411 - Oldetrijne - Wolvega Station/ Dienstregeling
- 8351 - Poppenwier - Grou Station/ Dienstregeling
- 8471 - Sintjohannesga - Heerenveen Busstation/ Dienstregeling
- 7392 - Engwierum - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 4 - Station via Groenhoven en Plaswijck - Station/ Dienstregeling
- 9021 - Wolsum - IJlst Station/ Dienstregeling
- 8102 - Achlum Jonkerschap - Franeker Station/ Dienstregeling
- 8372 - Sibrandabuorren - Sneek Busstation/ Dienstregeling