679 Lijn
Meppel
EBS
EBS 679 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 679 (Meppel) heeft in totaal 21 haltes. Het beginpunt is Vollenhove, Clarenberglaan en het eindpunt is Meppel, Station.
Kies een van onderstaande bus 679 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Meppel (21 haltes)
Vollenhove, Clarenberglaan
Vollenhove, Weyert
St. Jansklooster, Verlengde Duinweg
St. Jansklooster, Flevoweg
Blauwe Hand, Blauwe Hand
Wanneperveen, Perceel 252
Wanneperveen, Hotel Belterwiede
Wanneperveen, Veldweg
Wanneperveen, Hervormde Kerk
Wanneperveen, Roege Hoeve
Wanneperveen, Wethouder Vosstraat
Wanneperveen, 'T Haagje
Wanneperveen, Perceel 80
Wanneperveen, Urkerpad
Dinxterveen, Perceel 44
Dinxterveen, Gasthuisdijk
Dinxterveen, Nieuwedijk
Meppel, Steenwijkerstraatweg
Meppel, Hugo De Grootstraat
Meppel, Burg. Knopperslaan
Meppel, Station
679 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 679?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 679 om 07:04
Hoe laat vertrekt de laatste bus 679?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 679 om 08:04..
Wanneer komt bus 679 aan?
Wanneer komt de Meppel bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Meppel bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 679 (Meppel) bus tarief?
Het Meppel (Meppel) bus tarief is €1.07 - €4.16.
Is er een 679 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 679 bus station te bekijken.
Bus 679 dienstregeling
679 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:04 - 08:04
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:04 - 08:04 | 60 |
di. | 07:04 - 08:04 | 60 |
wo. | 07:04 - 08:04 | 60 |
do. | 07:04 - 08:04 | 60 |
vr. | 07:04 - 08:04 | 60 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 679 (van Vollenhove, Clarenberglaan), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 679 (Meppel) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
679 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 679 (Meppel) ligt tussen €1.07 en €4.16. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
679 (EBS)
De eerste stop van de 679 bus-route is Vollenhove, Clarenberglaan en de laatste halte is Meppel, Station. 679 (Meppel) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 679 heeft 21 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 30 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 679 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 679 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 679 Realtime bus Tracker
Volg lijn 679 (Meppel) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 679 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 679, in Netherlands.
679 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 68 - Assendelft Station - Noorderveenweg/ Dienstregeling
- 512 - Station - Berg en Bos/ Dienstregeling
- 247 - Harderwijk - Walibi Holland/ Dienstregeling
- 91 - Stadsdienst Hellevoetsluis | Winkelcentrum - Kickersbloem (- Oudenhoorn)/ Dienstregeling
- 515 - Leuvenheim - Zutphen/ Dienstregeling
- 1 - Stadshagen - Station/ Dienstregeling
- 45 - Den Haag Centraal - Leidschendam - Leiden Centraal/ Dienstregeling
- 167 - Lemelerveld - Zwolle Hessenpoort/ Dienstregeling
- 119 - Amsterdam Noord - Landsmeer/ Dienstregeling
- 278 - Amsterdam Zuidoost via Edam - Volendam/ Dienstregeling
- 205 - Spijkenisse via Botlek Distripark - Rozenburg/ Dienstregeling
- 507 - Twello - Voorst/ Dienstregeling
- N07 - Amsterdam Centraal - Purmerend De Purmer/ Dienstregeling
- 1 - Station Centrum - Lelystad-Haven/ Dienstregeling
- 456 - Den Haag Leyenburg - Naaldwijk - Schiedam/ Dienstregeling
- 902 - Spijkhopper/ Dienstregeling
- 7 - Station Centrum - Airport/Aviodrome/ Dienstregeling
- 510 - Loenen - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 270 - Steenwijk - Blauwe Hand/ Dienstregeling