68 Lijn
Roermond via Stevensweert - Echt
Arriva
Arriva 68 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 68 (Roermond) heeft in totaal 26 haltes. Het beginpunt is Echt, Station Arriva en het eindpunt is Roermond, Station.
Kies een van onderstaande bus 68 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Roermond (26 haltes)
Echt, Station Arriva
Echt, Centrum
Echt, Zuiderpoort
Ohé En Laak, Dorpsstraat
Ohé En Laak, Centrum
Ohé En Laak, Veldstraat
Stevensweert, Roumerweg
Stevensweert, Gouv. Houbenstraat
Stevensweert, Eiland
Maasbracht, Stevensweerterweg
Maasbracht, Echterstraat
Maasbracht, Julianalaan
Maasbracht, Zuidsingel
Maasbracht, Markt
Maasbracht, Hofstraat
Maasbracht, Voortstraat
Maasbracht, Stationsweg
Linne, Mergelweg
Linne, Maasbrachterweg
Linne, Nieuwe Markt
Linne, Veestraat
Herten, Schepersweg
Roermond, Mussenberg
Roermond, Nat. Herdenkingspark
Roermond, Zwartbroekplein
Roermond, Station
68 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 68?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 68 om 05:45
Hoe laat vertrekt de laatste bus 68?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 68 om 22:49..
Wanneer komt bus 68 aan?
Wanneer komt de Roermond via Stevensweert - Echt Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Roermond via Stevensweert - Echt Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 68 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 68 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 68 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 68 bus station te bekijken.
Bus 68 dienstregeling
68 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:45 - 22:49
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:45 - 22:49 | 60 |
di. | 05:45 - 22:49 | 60 |
wo. | 05:45 - 22:49 | 60 |
do. | 05:45 - 22:49 | 60 |
vr. | 05:45 - 22:49 | 60 |
za. | 08:00 - 22:49 | 60 |
zo. | 09:00 - 22:49 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 68 (van Echt, Station Arriva), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 68 (Roermond) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
68 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 68 (Roermond) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
68 (Arriva)
De eerste stop van de 68 bus-route is Echt, Station Arriva en de laatste halte is Roermond, Station. 68 (Roermond) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 68 heeft 26 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 45 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 68 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 68 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 68 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 68 (Roermond) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 68 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 68, in Netherlands.
68 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 268 - Zaltbommel - Giessen/ Dienstregeling
- 350 - Alkmaar - Leeuwarden/ Dienstregeling
- 6561 - Noardburgum - Feanwâlden, Station/ Dienstregeling
- 2 - Stadsdienst Schiermonnikoog | Buren/Nes - Veerdam/ Dienstregeling
- 1 - Capital Programme - Plaza/ Dienstregeling
- 6211 - Luxwoude - Heerenveen Busstation/ Dienstregeling
- 8961 - Scharnegoutum - Sneek Busstation/ Dienstregeling
- 9651 - Oosterzee Gietersebrug - Lemmer Busstation/ Dienstregeling
- 7971 - Ried - Dronryp Hoek Dronryp/ Dienstregeling
- 7271 - Moddergat - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 6 - Stadsdienst Leiden | Centraal Station - Leiderdorp Leyhof/ Dienstregeling
- 7421 - Broeksterwâld - Dokkum, Busstation/ Dienstregeling
- 7771 - Goutum It Blauwe Slot - Leeuwarden Station/ Dienstregeling
- 7063 - Hiaure - Holwerd Prov. Weg/ Dienstregeling
- 5 - Stadsdienst Leiden | Centraal Station - Voorschoten Starrenburg/ Dienstregeling
- 67 - Kerkdriel - Zaltbommel/ Dienstregeling
- 7174 - Hegebeintum - Ferwert Prov. weg/ Dienstregeling
- 62 - Buitenpost - Leeuwarden/ Dienstregeling
- 66 - Venlo via Reuver - Roermond/ Dienstregeling
- 8091 - Wjelsryp - Franeker Voorstraat/ Dienstregeling