682 Lijn
Houten - Amersfoort Hoornbeeck/Van Lodenstein College
Syntus Utrecht
Syntus Utrecht 682 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 682 (Houten) heeft in totaal 14 haltes. Het beginpunt is Hoevelaken, Van Lodenstein College en het eindpunt is Houten, Station Houten (Perron C).
Bus 682 vertrekt volgende week eens per dag om 15:25 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 682 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Houten (14 haltes)
Hoevelaken, Van Lodenstein College
A'Foort, Hoornbeeck/Van Lodenstein
Wkz / Máxima
Nieuwegein, De Liesbosch
Houten, Koppeldijk
Houten, Provincialeweg/Doornkade
Houten, De Borchen/Doornkade
Houten, De Veste/De Slagen
Houten, De Staart
Houten, Oude Dorp
Houten, De Erven/De Schaft
Houten, Molenzoom
Houten, De Molen
Houten, Station Houten (Perron C)
682 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 682?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 682 om 15:25
Hoe laat vertrekt de laatste bus 682?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 682 om 15:25..
Wanneer komt bus 682 aan?
Wanneer komt de Houten - Amersfoort Hoornbeeck/Van Lodenstein College bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Houten - Amersfoort Hoornbeeck/Van Lodenstein College bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 682 (Houten) bus tarief?
Het Houten - Amersfoort Hoornbeeck/Van Lodenstein College (Houten) bus tarief is €1.09 - €8.76.
Is er een 682 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 682 bus station te bekijken.
Syntus Utrecht bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 682 (van Hoevelaken, Van Lodenstein College), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 682 (Houten) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Syntus Utrecht.
682 lijn bus tarief
De ritprijs voor Syntus Utrecht 682 (Houten) ligt tussen €1.09 en €8.76. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van Syntus Utrecht, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van Syntus Utrecht.
682 (Syntus Utrecht)
De eerste stop van de 682 bus-route is Hoevelaken, Van Lodenstein College en de laatste halte is Houten, Station Houten (Perron C). 682 (Houten) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 682 heeft 14 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 68 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Syntus Utrecht, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 682 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 682 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 682 Realtime bus Tracker
Volg lijn 682 (Houten) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 682 bus tracker of een live Syntus Utrecht bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Syntus Utrecht of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Syntus Utrecht en elk bus, inclusief lijn 682, in Netherlands.
682 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Syntus Utrecht in Netherlands
- 195 - Utrecht - Benschop/ Dienstregeling
- 5 - Stadsdienst Amersfoort | Station - Schothorst - Vathorst/ Dienstregeling
- 121 - Mijdrecht - Hilversum/ Dienstregeling
- 10 - Stadsdienst Amersfoort | Station - Hoornbeeck/van Lodenstein/ Dienstregeling
- 120 - Utrecht - Amsterdam Bijlmer ArenA/ Dienstregeling
- 4 - Stadsdienst Woerden | Molenvlietbrink - Station/ Dienstregeling
- N70 - Amersfoort - Soest - Baarn (nachtlijn)/ Dienstregeling
- 106 - IJsselstein - Gouda/ Dienstregeling
- 17 - Stadsdienst Amersfoort | Amersfoort - Leusden/ Dienstregeling
- M - Stadsdienst Mijdrecht | SyntusFlex M/ Dienstregeling
- 87 - Veenendaal - Station De Klomp/ Dienstregeling
- 381 - Nationaal Militair Museum - Austerlitz/ Dienstregeling
- 522 - Weesp - Vreeland/ Dienstregeling
- 524 - Noorden - Breukelen/ Dienstregeling
- 572 - Amersfoort Vathorst - Soest Noord/ Dienstregeling
- N3 - Station - Vathorst - Hooglanderveen (nachtlijn)/ Dienstregeling
- 3 - Stadsdienst Amersfoort | Station - Vathorst/ Dienstregeling
- 19 - Stadsdienst Amersfoort | Station - Rusthof/ Dienstregeling
- 505 - Woerden - IJsselstein/ Dienstregeling
- 80 - Amersfoort - Veenendaal De Klomp/ Dienstregeling