687 Lijn
Nijkerk - Barneveld
EBS
EBS 687 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 687 (Barneveld) heeft in totaal 13 haltes. Het beginpunt is Nijkerk, Station en het eindpunt is Barneveld, Station Barneveld Centrum.
Kies een van onderstaande bus 687 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Barneveld (13 haltes)
Nijkerk, Station
Nijkerk, Callenbachstraat
Nijkerk, Kievitslaan
Driedorp, Slichtenhorsterweg
Driedorp, Bulderweg
Driedorp, Peerweg
Appel, Appelsestraat
Appel, Akkerweg
Terschuur, Kruispunt Harselaar
Barneveld, Nijkerkerweg
Barneveld, Evenementenhal
Barneveld, Troelstralaan
Barneveld, Station Barneveld Centrum
687 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 687?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 687 om 07:35
Hoe laat vertrekt de laatste bus 687?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 687 om 15:33..
Wanneer komt bus 687 aan?
Wanneer komt de Nijkerk - Barneveld bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Nijkerk - Barneveld bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 687 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 687 bus station te bekijken.
Bus 687 dienstregeling
687 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 07:35 - 15:33
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:35 - 15:33 | 55 - 305 |
di. | 07:35 - 15:33 | 55 - 305 |
wo. | 07:35 - 15:33 | 55 - 305 |
do. | 07:35 - 15:33 | 55 - 305 |
vr. | 07:35 - 15:33 | 55 - 305 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 687 (van Nijkerk, Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 687 (Barneveld) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
687 lijn bus tarief
De prijzen van EBS 687 (Barneveld) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van EBS kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van EBS gaan.
687 (EBS)
De eerste stop van de 687 bus-route is Nijkerk, Station en de laatste halte is Barneveld, Station Barneveld Centrum. 687 (Barneveld) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 687 heeft 13 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 25 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 687 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 687 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 687 Realtime bus Tracker
Volg lijn 687 (Barneveld) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 687 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 687, in Netherlands.
687 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 3 - Hessenpoort - Station/ Dienstregeling
- 210 - Apeldoorn via Epe en Heerde - Zwolle/ Dienstregeling
- 61 - Station Delft - Kuyperwijk - Rijswijk/ Dienstregeling
- 142 - Harderwijk - Amersfoort Vathorst/ Dienstregeling
- 510 - Loenen - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 6 - Colmschate Zuid - Station/ Dienstregeling
- 40 - Meppel - Zwolle/ Dienstregeling
- 391 - Zaandam Zaanse Schans - Amsterdam Centraal/ Dienstregeling
- 455 - 's-Gravenzande - Naaldwijk - Delft - Zoetermeer/ Dienstregeling
- 105 - Hellevoetsluis via Rozenburg - Spijkenisse/ Dienstregeling
- N06 - Amsterdam Centraal - Purmerend Overwhere/ Dienstregeling
- 646 - Station - Aeres Hogeschool/ Dienstregeling
- 70 - Zwartsluis - Oldemarkt/ Dienstregeling
- 4 - Station - De Maten/ Dienstregeling
- 2 - Station Centrum - Kustwijk/ Dienstregeling
- 13 - Station - Aa-landen/ Dienstregeling
- 308 - Amsterdam Noord - Ilpendam - Purmerend Weidevenne/ Dienstregeling
- 101 - Ringlijn Purmerend/ Dienstregeling
- 668 - Zwolle - Herfte/ Dienstregeling
- 660 - Deventer - Holten Scholengem./ Dienstregeling