69 Lijn
Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 69 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 69 (Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold) heeft in totaal 44 haltes. Het beginpunt is Soumagne Voie De L'Eau en het eindpunt is Liege Gare Léopold.
Kies een van onderstaande bus 69 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold (44 haltes)
Soumagne Voie De L'Eau
Soumagne Place Ferrer
Soumagne Château De Wégimont
Soumagne Domaine De Wégimont
Soumagne Fond Des Gottes
Olne Rue De Theux
St-Hadelin Route De St-Hadelin
St-Hadelin Riessonsart
St-Hadelin Maison Blanche
Ayeneux Eglise
Ayeneux Abri Notre-Dame
Fleron Rue Hotteux
Fleron Maxi Gb
Fleron La Clé
Fleron Gare
Fleron Maison Communale
Fleron Ecoles
Fleron Place du Wérixhet
Fleron Rue De Jupille
Fleron Heid Des Chênes
Moulin Moulin-Sous-Fléron
Moulin Rue Des Merles
Jupille Vieux Chemin
Jupille Rue Des Piétresses
Jupille Place Des Martyrs
Jupille Rue Des Cabayes
Jupille Rue du Vert Buisson
Jupille Rue De Beyne
Jupille Place Bodson
Jupille Rue Chafnay
Jupille Place Havart
Jupille Rue Demeuse
Jupille Interbrew
Jupille Avenue Prévers
Jupille Chapelle Momelette
Jupille Rue De Liège
Bressoux Grotte
Liege Rue Rassenfosse
Liege Quai du Barbou
Liege Place du Congrès
Liege Rue G. Simenon
Liege Eglise St-Pholien
Liege Rue De La Cité
Liege Gare Léopold
69 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 69?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 69 om 06:34
Hoe laat vertrekt de laatste bus 69?
Op zondag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 69 om 18:09..
Wanneer komt bus 69 aan?
Wanneer komt de Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Liège - Verviers's 69 bus lijn op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag?
De 69 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 69 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 69 bus station te bekijken.
Bus 69 dienstregeling
69 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 08:07 - 18:09
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:34 - 18:39 | 60 - 181 |
di. | 06:34 - 18:39 | 60 - 181 |
wo. | 06:34 - 18:39 | 60 - 181 |
do. | 08:07 - 18:09 | 118 - 122 |
vr. | 06:34 - 18:09 | 30 - 122 |
za. | 08:07 - 18:09 | 118 - 122 |
zo. | 08:07 - 18:09 | 118 - 122 |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 69 (van Soumagne Voie De L'Eau), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 69 (Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
69 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 69 (Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
69 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 69 bus-route is Soumagne Voie De L'Eau en de laatste halte is Liege Gare Léopold. 69 (Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 69 heeft 44 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 48 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 69 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 69 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 69 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 69 (Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 69 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 69, in Belgique.
69 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 69 - Fleron La Clé→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
- 69 - Fleron La Clé→Verviers Gare Centrale / Dienstregeling
- 69 - Liege Gare Léopold→Fleron La Clé / Dienstregeling
- 69 - Liege Gare Léopold→Soumagne Voie De L'Eau / Dienstregeling
- 69 - Liege Gare Léopold→Verviers Gare Centrale / Dienstregeling
- 69 - Verviers Gare Centrale→Fleron Gare / Dienstregeling
- 69 - Verviers Gare Centrale→Fleron La Clé / Dienstregeling
- 69 - Verviers Gare Centrale→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 439 - Moelingen/Mouland - Veurs - SPV/FSP - SMV/FSM/ Dienstregeling
- 717 - Verviers - Henri-Chapelle - Welkenraedt / Kelmis/ Dienstregeling
- 90 - Liège-Ougrée-Boncelles-Anthisnes-Ouffet-Warzée/ Dienstregeling
- 167 - Barchon - Trembleur - Aubin - Dalhem - Visé/ Dienstregeling
- 404 - Medell - Amel - Mirfeld -Möderscheid-Schoppen-Amel/ Dienstregeling
- 30 - Darchis - Guillemins - Chênée - Embourg/ Dienstregeling
- 727 - Verviers - Banneux - Aywaille - Houssonloge/ Dienstregeling
- E21 - Verviers - Malmedy/ Dienstregeling
- 10 - Gare Léopold - Beyne - Fléron - Magnée - Romsée/ Dienstregeling
- 268 - Fléron - Cerexhe-Heuseux - Soumagne/ Dienstregeling
- 88 - St-Lambert - Mont Légia - Ans - Alleur - Lantin/ Dienstregeling
- 295 - Verviers - Tiège - Spa/ Dienstregeling
- 393 - Verviers - Jalhay - Charneux/ Dienstregeling
- 385 - Eupen - Mützenich - Monschau - Kalterherberg/ Dienstregeling
- 248 - Guillemins - Liege Science Park - Sart-Tilman/ Dienstregeling
- 97 - Huy - Strée - Ouffet - Hamoir/ Dienstregeling
- 7 - Quai Roosevelt - Herstal - Vivegnis-Oupeye-Hermée/ Dienstregeling
- 245 - Waremme - Haneffe - Verlaine/ Dienstregeling
- 99 - Ocquier - Durbuy - Barvaux - Bomal/ Dienstregeling
- 128 - Waremme - Geer - Hannut/ Dienstregeling