7 Lijn
Hasselt Station Perron 5
De Lijn
De Lijn 7 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 7 (Hasselt Station Perron 5) heeft in totaal 13 haltes. Het beginpunt is Stevoort Centrum en het eindpunt is Hasselt Station Perron 5.
Kies een van onderstaande bus 7 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Hasselt Station Perron 5 (13 haltes)
Stevoort Centrum
Stevoort Hofbeemdenstraat
Stevoort Sterrebos
Stevoort Kleine Roost
Runkst Runksterkiezel
Hasselt Augustijnenstraat
Runkst Grasstraat
Runkst Olmenstraat
Runkst Sint-Hubertusplein
Runkst Vooruitzichtlaan
Hasselt Leopoldplein
Hasselt Diesterpoort
Hasselt Station Perron 5
7 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 7?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 7 om 06:07
Hoe laat vertrekt de laatste bus 7?
Op zondag, woensdag gaat de laatste bus 7 om 21:14..
Wanneer komt bus 7 aan?
Wanneer komt de Hasselt Station Perron 5 Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Hasselt Station Perron 5 Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 7 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 7 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 7 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 7 bus station te bekijken.
Bus 7 dienstregeling
7 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:07 - 22:14
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:07 - 22:14 | 15 - 35 |
di. | 06:07 - 22:14 | 15 - 35 |
wo. | 08:08 - 21:14 | 60 |
do. | 06:07 - 22:14 | 15 - 35 |
vr. | 06:07 - 22:14 | 15 - 35 |
za. | 07:38 - 22:15 | 30 - 36 |
zo. | 08:08 - 21:14 | 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 7 (van Stevoort Centrum), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 7 (Hasselt Station Perron 5) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
7 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 7 (Hasselt Station Perron 5) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
7 (De Lijn)
De eerste stop van de 7 bus-route is Stevoort Centrum en de laatste halte is Hasselt Station Perron 5. 7 (Hasselt Station Perron 5) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 7 heeft 13 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 20 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 7 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 7 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 7 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 7 (Hasselt Station Perron 5) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 7 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 7, in Belgique.
7 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 27 - Genk - As - Opglabbeek - Maaseik/ Dienstregeling
- 522 - Kortenberg - Erps-Kwerps - Heverlee/ Dienstregeling
- 1 - Lier Herderin - Lisp - Broechem/ Dienstregeling
- 470 - Snelbus Brussel Noord - Haacht/ Dienstregeling
- 4 - Station - Battel - Leest/ Dienstregeling
- 611 - Snelbus/Direct Oudenaarde - Nukerke - Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 46 - Londerzeel - Steenhuffel - Merchtem/ Dienstregeling
- 880 - Kruibeke - Beveren/ Dienstregeling
- 465 - Houthalen - Zolder - Zonhoven - Genk/ Dienstregeling
- 93 - St-Nikl - Hoogk - Temse - Rupelm - A'pen L.O/ Dienstregeling
- 30 - Station Zuid - Berchem Station - Stuivenberg/ Dienstregeling
- 906 - Millen - Spouwen - Bilzen/ Dienstregeling
- 428 - Vorselaar - Viersel - Broechem - Lier/ Dienstregeling
- 44 - Hasselt - Diepenbeek - Genk - Maasmechelen/ Dienstregeling
- 285 - Mechelen - Kampenhout - Leuven/ Dienstregeling
- 128 - Brussel - Ninove via de N8/ Dienstregeling
- 658 - Oudenaarde-Melden-Berchem-Zulzeke-Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 25 - Puurs - Hingene - Bornem - Sint-Amands/ Dienstregeling
- 500 - Schoolbus Wespelaar - Keerbergen/ Dienstregeling
- 276 - Opglabbeek - Elen - Maaseik/ Dienstregeling