7 Lijn
Genk Station - Gelieren - Wiemesmeer - Zutendaal
De Lijn
De Lijn 7 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 7 (Genk Station Perron 6) heeft in totaal 17 haltes. Het beginpunt is Zutendaal Halmstraat en het eindpunt is Genk Station Perron 13.
Kies een van onderstaande bus 7 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Genk Station Perron 6 (17 haltes)
Zutendaal Halmstraat
Zutendaal Eikenstraat
Zutendaal Ossebergstraat
Zutendaal Kerk
Zutendaal Hoogstraat
Zutendaal Kempenseweg
Zutendaal Schepersstraat
Wiemesmeer Kerk
Genk Schepersweg
Genk Hoogveldstraat
Genk Hiemelsbergstraat
Genk Bonderstraat
Genk College
Genk Bretheistraat
Genk Hospitaalstraat
Genk Shopping Center Perron 2
Genk Station Perron 13
7 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 7?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 7 om 05:35
Hoe laat vertrekt de laatste bus 7?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 7 om 21:32..
Wanneer komt bus 7 aan?
Wanneer komt de Genk Station - Gelieren - Wiemesmeer - Zutendaal Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Genk Station - Gelieren - Wiemesmeer - Zutendaal Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 7 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 7 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 7 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 7 bus station te bekijken.
Bus 7 dienstregeling
7 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:35 - 21:32
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:35 - 21:32 | 30 - 31 |
di. | 05:35 - 21:32 | 30 - 31 |
wo. | 05:35 - 21:32 | 30 - 31 |
do. | 05:35 - 21:32 | 30 - 31 |
vr. | 05:35 - 21:32 | 30 - 31 |
za. | 07:32 - 21:32 | 30 |
zo. | 07:32 - 21:32 | 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 7 (van Zutendaal Halmstraat), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 7 (Genk Station Perron 6) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
7 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 7 (Genk Station Perron 6) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
7 (De Lijn)
De eerste stop van de 7 bus-route is Zutendaal Halmstraat en de laatste halte is Genk Station Perron 13. 7 (Genk Station Perron 6) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 7 heeft 17 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 28 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 7 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 7 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 7 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 7 (Genk Station Perron 6) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 7 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 7, in Belgique.
7 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 395 - Vreren - Nerem - Sluizen - Mal - Tongeren/ Dienstregeling
- 207 - Zottegem - Erwetegem - Michelbeke - Elst - Brakel/ Dienstregeling
- 617 - Riemst - Kesselt - Lanaken/ Dienstregeling
- 373 - Leuven - Lubbeek - Meensel - Assent/ Dienstregeling
- 463 - Boxberg Turfstraat - Winterslag - Genk College/ Dienstregeling
- 20 - Gent Sint-Pieters-Melle-Oordegem-Erpe V.-Aalst/ Dienstregeling
- 232 - Sint-Truiden - Wellen - Overrepen - Tongeren/ Dienstregeling
- 530 - Mechelen - Keerbergen - Tremelo - Aarschot/ Dienstregeling
- 408 - Hoogstraten - Rijkevorsel - Malle - Zandhoven/ Dienstregeling
- 80 - Roeselare - Beveren - Ardooie - Pittem - Tielt/ Dienstregeling
- 476 - Heers - Borgloon - Wellen - Alken - Hasselt/ Dienstregeling
- 907 - Snelbus Gent Sint-Pieters - Mariakerke VISO-AHS/ Dienstregeling
- 361 - Tienen - Hoegaarden - Outgaarden/ Dienstregeling
- 675 - Stabroek - Kalmthout - Wuustwezel/ Dienstregeling
- 828 - Hamont - Neerpelt - Overpelt - Lommel/ Dienstregeling
- 354 - Beringen-Mijn - Lummen/ Dienstregeling
- 703 - Brugge-Loppem-Zedelgem-Aartrijke-Koekelare-Leke/ Dienstregeling
- 456 - Arendonk - Poppel via Eel Kerk/ Dienstregeling
- 914 - Aalst Station - Wijngaardveld/ Dienstregeling
- 2 - Aalst Station - Erembodegem - ASZ/ Dienstregeling