7041 Lijn
Hantumhuzen
Arriva
Arriva 7041 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 7041 (Hantumhuzen) heeft in totaal 3 haltes. Het beginpunt is Dokkum, Busstation en het eindpunt is Hantumhuzen, Hantumhuzen.
Kies een van onderstaande bus 7041 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Hantumhuzen (3 haltes)
Dokkum, Busstation
Dokkum, Busstation
Hantumhuzen, Hantumhuzen
7041 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 7041?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 7041 om 06:55
Hoe laat vertrekt de laatste bus 7041?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 7041 om 22:55..
Wanneer komt bus 7041 aan?
Wanneer komt de Hantumhuzen bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Hantumhuzen bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 7041 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 7041 bus station te bekijken.
Bus 7041 dienstregeling
7041 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:55 - 22:55
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:55 - 22:55 | 60 |
di. | 06:55 - 22:55 | 60 |
wo. | 06:55 - 22:55 | 60 |
do. | 06:55 - 22:55 | 60 |
vr. | 06:55 - 22:55 | 60 |
za. | 08:55 - 22:55 | 60 |
zo. | 10:55 - 22:55 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 7041 (van Dokkum, Busstation), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 7041 (Hantumhuzen) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
7041 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 7041 (Hantumhuzen) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
7041 (Arriva)
De eerste stop van de 7041 bus-route is Dokkum, Busstation en de laatste halte is Hantumhuzen, Hantumhuzen. 7041 (Hantumhuzen) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 7041 heeft 3 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 10 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 7041 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 7041 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 7041 Realtime bus Tracker
Volg lijn 7041 (Hantumhuzen) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 7041 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 7041, in Netherlands.
7041 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 10 - P+R Noord via Centrum - Heer/ Dienstregeling
- 8862 - Lytsewierrum - Wommels, Provinciale weg/ Dienstregeling
- 7353 - Ternaard Stationsweg - Holwerd Prov. weg/ Dienstregeling
- 7962 - Peins - Franeker Voorstraat/ Dienstregeling
- 191 - Ruurlo - Aalten/ Dienstregeling
- 196 - Nieuw-Dijk via Wehl - 's-Heerenberg/ Dienstregeling
- 6171 - Smalle Ee - Drachten Transferium Oost/ Dienstregeling
- 603 - Brunssum via Heerlen - Parkstad Stadion/ Dienstregeling
- 517 - Wolvega via Noordwolde - Steenwijk/ Dienstregeling
- 639 - Urmond via Berg a/d Maas - Sittard/ Dienstregeling
- 4 - Stadsdienst Venlo | Station via Stalberg - Station/ Dienstregeling
- 9321 - Wons, Salverdastraat - Bolsward, Twibaksdyk/ Dienstregeling
- 7422 - Broeksterwâld - Dokkum, Sionsberg/ Dienstregeling
- 24 - 's-Heerenberg - Doetinchem/ Dienstregeling
- 612 - Doetinchem Station - Tweede Loolaan/ Dienstregeling
- 8392 - Terherne Gravinnewei - Joure Busstation/ Dienstregeling
- 9211 - Hieslum - Bolsward, Busstation Twibaksdyk/ Dienstregeling
- 8071 - Hitzum - Franeker Voorstraat/ Dienstregeling
- 603 - Busstation - Firda Wilaarderburen/ Dienstregeling