71 Lijn
Delta
STIB
STIB 71 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 71 (Delta) heeft in totaal 19 haltes. Het beginpunt is De Brouckere en het eindpunt is Delta.
Kies een van onderstaande bus 71 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Delta (19 haltes)
De Brouckere
Arenberg
Gare Centrale
Bozar
Royale / Koning
Trône / Troon
Porte De Namur / Naamsepoort
Quartier Saint-Boniface / Sint-Bonifaaswijk
Fernand Cocq
Musée D’Ixelles / Museum Van Elsene
Flagey
Étangs D’Ixelles / Vijvers Van Elsene
Geo Bernier
Buyl
Ulb
Cimetière D’Ixelles / Begraafplaats Van Elsene
Fraiteur
Chirec
Delta
71 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 71?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 71 om 00:08
Hoe laat vertrekt de laatste bus 71?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 71 om 23:58..
Wanneer komt bus 71 aan?
Wanneer komt de Delta Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Delta Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 71 (Delta) bus tarief?
Het Delta Delta) bus tarief is ongeveer €2.10.
Is er een 71 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 71 bus station te bekijken.
Bus 71 dienstregeling
71 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 00:08 - 23:58
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 00:08 - 23:58 | 4 - 8 |
di. | 00:08 - 23:58 | 4 - 8 |
wo. | 00:08 - 23:58 | 4 - 8 |
do. | 00:08 - 23:58 | 4 - 8 |
vr. | 00:08 - 23:58 | 4 - 9 |
za. | 00:08 - 23:58 | 5 - 10 |
zo. | 00:08 - 23:58 | 8 - 15 |
STIB bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 71 (van De Brouckere), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 71 (Delta) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van STIB.
71 lijn bus tarief
De ritprijs voor STIB 71 (Delta) is ongeveer €2.10. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van STIB, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van STIB.
71 (STIB)
De eerste stop van de 71 bus-route is De Brouckere en de laatste halte is Delta. 71 (Delta) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 71 heeft 19 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 32 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van STIB, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 71 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 71 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 71 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 71 (Delta) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 71 bus tracker of een live STIB bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor STIB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor STIB en elk bus, inclusief lijn 71, in Belgique.
71 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
STIB in Belgique
- 14 - Uz-vub - Gare Du Nord/ Dienstregeling
- 47 - Heembeek - Vilvoorde Station/ Dienstregeling
- 43 - Observatoire - Vivier D'oie/ Dienstregeling
- 52 - Gare Centrale - Forest (bervoets)/ Dienstregeling
- T19 - Groot-bijgaarden - De Wand/ Dienstregeling
- T82 - Gare De Berchem - Drogenbos/ Dienstregeling
- 79 - Kraainem - Schuman/ Dienstregeling
- 48 - Anneessens - Decroly/ Dienstregeling
- 28 - Brabanconne - Konkel/ Dienstregeling
- 36 - Maelbeek - Konkel/ Dienstregeling
- 58 - Vilvoorde Station - Albert Ii/ Dienstregeling
- 240 - Ceria - Forest National/ Dienstregeling
- 72 - Ulb - Adeps/ Dienstregeling
- 13 - Etangs Noirs - Uz-vub/ Dienstregeling
- 80 - Porte De Namur - Haren/ Dienstregeling
- N18 - Gare Centrale - Heysel/ Dienstregeling
- 76 - Kraainem - Oppem/ Dienstregeling
- 20 - Hunderenveld - Gare Du Nord/ Dienstregeling
- 69 - Schaerbeek Gare - Jules Bordet
- T44 - Montgomery - Tervuren Station