7281 Lijn
Peazens
Arriva
Arriva 7281 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 7281 (Peazens) heeft in totaal 2 haltes. Het beginpunt is Dokkum, Busstation en het eindpunt is Peazens, Peazens.
Kies een van onderstaande bus 7281 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Peazens (2 haltes)
Dokkum, Busstation
Peazens, Peazens
7281 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 7281?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 7281 om 08:55
Hoe laat vertrekt de laatste bus 7281?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 7281 om 22:55..
Wanneer komt bus 7281 aan?
Wanneer komt de Peazens Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Peazens Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 7281 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 7281 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 7281 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 7281 bus station te bekijken.
Bus 7281 dienstregeling
7281 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 19:55 - 22:55
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 19:55 - 22:55 | 60 |
di. | 19:55 - 22:55 | 60 |
wo. | 19:55 - 22:55 | 60 |
do. | 19:55 - 22:55 | 60 |
vr. | 19:55 - 22:55 | 60 |
za. | 08:55 - 22:55 | 60 |
zo. | 10:55 - 22:55 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 7281 (van Dokkum, Busstation), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 7281 (Peazens) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
7281 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 7281 (Peazens) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
7281 (Arriva)
De eerste stop van de 7281 bus-route is Dokkum, Busstation en de laatste halte is Peazens, Peazens. 7281 (Peazens) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 7281 heeft 2 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 15 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 7281 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 7281 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 7281 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 7281 (Peazens) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 7281 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 7281, in Netherlands.
7281 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 428 - Dinxperlo via Gendringen - Doetinchem/ Dienstregeling
- 237 - Heteren - Kesteren/ Dienstregeling
- 458 - Borculo via Lochem en Ruurlo - Borculo/ Dienstregeling
- 9221 - Dedgum - Bolsward, Busstation Twibaksdyk/ Dienstregeling
- 8471 - Sintjohannesga - Heerenveen Busstation/ Dienstregeling
- 8201 - Jorwert Hoek - Mantgum Station/ Dienstregeling
- 7091 - Raard - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 854 - Leiden Centraal - Keukenhof/ Dienstregeling
- 7421 - Broeksterwâld - Dokkum, Busstation/ Dienstregeling
- 8102 - Achlum Jonkerschap - Franeker Station/ Dienstregeling
- 8092 - Wjelsryp - Franeker Station/ Dienstregeling
- 8631 - Dijken - Joure Busstation/ Dienstregeling
- 5 - Stadsdienst Parkstad | Heerlen via Landgraaf - Parkstad Stadion/ Dienstregeling
- 575 - Franeker - Witmarsum/ Dienstregeling
- 27 - Stadsdienst Parkstad | Kerkrade Parkstad Stadion - Herzogenrath/ Dienstregeling
- 382 - Waddinxveen via Zoetermeer A12 - Den Haag Centraal/ Dienstregeling
- 7422 - Broeksterwâld - Dokkum, Sionsberg/ Dienstregeling
- 10 - P+R Noord via Centrum - Heer/ Dienstregeling
- 63 - Dokkum - Buitenpost/ Dienstregeling
- 6512 - Drogeham - Drachten, Transferium Oost/ Dienstregeling